יום רביעי , אוקטובר 24 2018
בית / גליל מערבי / כרמיאל / נפתחה עונת המינויים בהיכל התרבות כרמיאל
ההצגה "מדליה להארי" (צילום: יח"צ)
ההצגה "מדליה להארי" (צילום: יח"צ)

נפתחה עונת המינויים בהיכל התרבות כרמיאל

עונת המינויים 2013/14 נפתחה בהיכל התרבות כרמיאל עם ההצגה הראשונה בסדרה "מדליה להארי" של תאטרון בית ליסין בכיכובם של אילן דר, מרים זוהר ודב נבון. את פני הבאים קיבלו בברכה מנכ"ל היכל התרבות אלי שדה, צוות העובדים ודיילות שחילקו גלידות למינויים.

תושבים מכרמיאל בפרט ומהצפון בכלל, ייהנו מעונה שכבר כונתה כ'עונה המצחיקה ביותר' ויזכו לראות את ההצגות כמו: "משאלה אחת ימינה", מחזה על פי ספרו של אשכול נבו, "טירונות בלוז" בכיכובו של תום אבני, "אמא קוראז'" מאת ברטולד ברכט בכיכובה של השחקנית הענקית תיקי דיין, "פרח השכונות" בכיכובם של מאיר סויסה, גיא זוארץ, לירז צ'רכי, שלומי קוריאט ובהשתתפות עשרות שחקנים. קומדיה מוזיקלית על פי השירים של להקת טיפקס וקובי אוז.

בחודש מרס ייהנו המינויים מההצגה של תיאטרון החאן "החולה המדומה", קומדיה קלאסית מצחיקה עד דמעות שכתב מולייר במאה ה-17 ואקטואלית עד היום. לסיום, ההצגה שזכתה לשבחים ונחשבת לאחת ההצגות ה'קופתיות' של כל הזמנים, מחווה למחזאית ענת גוב ז"ל "החברות הכי טובות" של תיאטרון הקאמרי ובית ליסין. בכיכובן של מיה דגן, שרית וינו-אלעד ויעל לבנטל.

מנכ"ל היכל התרבות, אלי שדה אמר בערב פתיחת העונה: "היכל התרבות כרמיאל הוא אחד מסמלי העשייה התרבותית בעיר ומנויי התיאטרון מהווים את חוד החנית. ההצגות שנבחרו השנה באו להעניק חוויה תרבותית ייחודית, המרחיבה את הדעת וממלאת את הלב. אני רוצה להודות לאלפי המנויים שנותנים בנו אמון שנה אחר שנה ולמאות המנויים החדשים שהצטרפו למשפחת היכל התרבות כרמיאל. אנו מתחייבים להמשיך ולתת שרות מכל הלב ולאפשר לכם לקבל חוויה תרבותית שלא ניתן להשיגה בשום מקום אחר".

בנוסף לעונת מינויי התיאטרון, בהיכל התרבות כרמיאל פועלים במרץ רב לצירוף מינויים חדשים לסדרת הקונצרטים, המחול, הצגות הילדים ולמועדון הזמר עם האחים אסנר ואורחים.

ההצגה "מדליה להארי" (צילום: יח"צ)
ההצגה "מדליה להארי" (צילום: יח"צ)

בדוק גם

מתוך עמוד הפייסבוק של קשת כרמיאל

רשימה משותפת ליהודים וערבים תתמודד על מקום במועצת העיר כרמיאל

אחרי שכשלה בבחירות הקודמות, תנסה רשימת קשת כרמיאל צדק חברתי בראשות עורך הדין נזאר בכרי להשיג לפחות מנדט אחד בבחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *