בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מתה במהלך בדיקה שגרתית

מתה במהלך בדיקה שגרתית

ביום שישי שעבר, הגיעה אמירה גאנם, בת 58 מהכפר סאג'ור למרפאה בכרמיאל, על מנת לבצע בדיקת גסטרוסקופיה שגרתית. במהלך הבדיקה היא נכנסה למצוקה נשימתית, מה שהביא בסופו של דבר למותה. למרפאה הופנתה גאנם מהקופה בה היא חברה.
על שאירע מספר הבעל פאהד גאנם: "היא נכנסה לבדיקת גסטרוסקופיה, משהו רגיל. אחרי כמה זמן, כשהבנתי שזה לוקח יותר זמן מהדרוש, הקשתי בדלת וביקשתי להיכנס. לא הייתה כל תשובה, לכן המתנתי עוד, כדי לא להפריע.

כעבור זמן נוסף יצא אחד הרופאים שהסביר לי כי אשתי איבדה את ההכרה וכי הוזמנה ניידת טיפול נמרץ". בינתיים הזעיק גאנם את ילדיו שהגיעו ובמקביל משטרת כרמיאל דווחה על האירועים.

פאהד גאנם: "הגשנו תלונה במשטרה. אני בטוח, כי משרד הבריאות יחקור ויגיע למסקנות באשר לאירוע וכך גם המשטרה. אני רוצה לציין שמשטרת כרמיאל פעלה ברגעים הקשים האלה ללא דופי".

תחנת כרמיאל
הגופה נשלחה לבדיקה פתולוגית. תחנת כרמיאל (צילום: אלכס הובר)

המקרה נחקר

ממשרד הבריאות נמסר: "נסיבות המקרה נבדקות, עדיין אין תוצאות".

ממד"א נמסר בתגובה: "כונן מד"א שהגיע בתוך דקות ספורות למקום האירוע ביצע בחולה פעולות החייאה. צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום הצטרף לפעולות ההחייאה המאומצות והממושכות. מאמצי ההחייאה והפעולות הרפואיות נמשכו גם במהלך פינוי החולה לבית החולים בנהריה, שם נקבע מותה".

סגן מפקד משטרת כרמיאל, רפ"ק אמג'ד שיח': "גופתה של המנוחה נשלחה לבדיקה פתולוגית, הממצאים טרם התקבלו. המקרה נמצא בבדיקת משרד הבריאות. אנחנו בודקים רק את ההיבט הפלילי".

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *