יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מרפאת כללית הרחיבה את שעות הפעילות בכרמיאל

מרפאת כללית הרחיבה את שעות הפעילות בכרמיאל

מרפאת כללית שבקניון כרמיאל, הרחיבה את שעות פעילות האבחון הדחוף במרפאה המקצועית שלה, וכעת פועל האבחון הדחוף בימים ראשון עד חמישי (למעט יום רביעי) ברציפות מהשעה שמונה בבוקר עד השעה שבע בערב, בימי רביעי ושישי עד הצהריים.

עדי אלדר בביקור במרפאת כללית בעיר (צילום: דוברות)
ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר בביקור במרפאת כללית בעיר (צילום: דוברות)

האבחון הדחוף מתפקד כמו חדר מיון יומי: הוא כולל 4 מיטות השהייה, מצויד במכשור מתקדם לביצוע צילומים, תרשימי א.ק.ג, אינהלציות, שטיפות אוזניים, הצבה ותפירת פצעים, פתיחת אבצסים ועוד, מאויש בצוות מקצועי.

מכללית נמסר: "הקמנו מערך זה כדי לחסוך מתושבי כרמיאל והסביבה נסיעה לחדרי המיון המרוחקים, על העלויות הכרוכות בכך. היתרון הוא לא רק בנוחות, אלא בכך שהמטופל מתקבל במהירות, התיק הרפואי שלו זמין. עם כל המידע על מחלות רקע רגישות, טיפול תרופתי שהוא נוטל ועוד. כמו כן, טיפול במרפאה מפחית את הסיכון של חשיפה לזיהומים צולבים שמקורם בבי"ח. מעבר לכך, זמן ההמתנה לטיפול קצר במידה ניכרת, מאשר בחדר מיון".

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *