בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מרפאת כללית הרחיבה את שעות הפעילות בכרמיאל

מרפאת כללית הרחיבה את שעות הפעילות בכרמיאל

מרפאת כללית שבקניון כרמיאל, הרחיבה את שעות פעילות האבחון הדחוף במרפאה המקצועית שלה, וכעת פועל האבחון הדחוף בימים ראשון עד חמישי (למעט יום רביעי) ברציפות מהשעה שמונה בבוקר עד השעה שבע בערב, בימי רביעי ושישי עד הצהריים.

עדי אלדר בביקור במרפאת כללית בעיר (צילום: דוברות)
ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר בביקור במרפאת כללית בעיר (צילום: דוברות)

האבחון הדחוף מתפקד כמו חדר מיון יומי: הוא כולל 4 מיטות השהייה, מצויד במכשור מתקדם לביצוע צילומים, תרשימי א.ק.ג, אינהלציות, שטיפות אוזניים, הצבה ותפירת פצעים, פתיחת אבצסים ועוד, מאויש בצוות מקצועי.

מכללית נמסר: "הקמנו מערך זה כדי לחסוך מתושבי כרמיאל והסביבה נסיעה לחדרי המיון המרוחקים, על העלויות הכרוכות בכך. היתרון הוא לא רק בנוחות, אלא בכך שהמטופל מתקבל במהירות, התיק הרפואי שלו זמין. עם כל המידע על מחלות רקע רגישות, טיפול תרופתי שהוא נוטל ועוד. כמו כן, טיפול במרפאה מפחית את הסיכון של חשיפה לזיהומים צולבים שמקורם בבי"ח. מעבר לכך, זמן ההמתנה לטיפול קצר במידה ניכרת, מאשר בחדר מיון".

בדוק גם

רותם ינאי: חופש דת לא צריך לפגוע במנוחת התושבים

סגן ראש העירייה פועל בימים אלה במלוא המרץ לקדם את חוק המואזין בגרסתו המחמירה: המשטרה תפשוט על מסגדים מרעישים ותחרים רמקולים

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר

גן דו לשוני בכרמיאל? לא בבית ספרו של קונינסקי

לאחרונה הופצו בתיבות הדואר בעיר עלונים המזמינים את התושבים לרשום את ילדיהם לגן דו לשוני – עברית וערבית. קונינסקי: "נמנע את התהליך שנועד לפגוע בצביונה של כרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *