בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מנהלת חדשה למחלקת האירועים העירונית

מנהלת חדשה למחלקת האירועים העירונית

לאחר פרישתו של אהרון סולומון מראשות מינהל התרבות, יצא כמתחייב מכרז לאיוש התפקיד. אלי שדה נבחר לתפקיד ראש מינהל התרבות, ואילו לילך רנה וקסמן נבחרה לתפקיד מנהלת מחלקת אירועים במקומו של שדה. מינוייה של וקסמן רנה אינו מפתיע שכן היא מילאה מספר תפקידים במינהל התרבות העירוני במרוצת השנים האחרונות ובכולם הצטיינה.

לילך וקסמן- רנה
חינוך ותיאטרון. וקסמן-רנה (צילום: אלכס הובר)

וקסמן רנה גרה בכרמיאל, מ-1972. נשואה לגיורא, איש חינוך וביטחון, סא"ל בפיקוד העורף. לבני הזוג שלושה ילדים: אייל, חייל בצנחנים, עדן, תלמידת כיתה י' באורט פסגות, וגליה, תלמידת כיתה ג' בבית הספר האיריסים.

ספרי מעט על עצמך.

"למדתי והתחנכתי בעיר. צמחתי מתוך חוגי המתנ"ס העירוני בתחומי המחול והתיאטרון. הייתי מדצ"ית ופעילה במועצת הנוער העירונית. הייתי הראשונה מכרמיאל שהתקבלה לתיאטרון צה"ל, שנתיים של שירות מהנה, מלמד ומעניין. לאחר השחרור למדתי וסיימתי את לימודי בבית צבי", בית הספר הגבוה ללימודי משחק ותיאטרון. שיחקתי בתיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער, התיאטרון הארצי לנוער, תיאטרון באר שבע ותיאטרון הספרייה. תמיד היו שני כיוונים ברורים ואהובים עלי במיוחד. חינוך ותיאטרון. עם גל העלייה הגדול של שנות ה-90 התחלתי את עבודתי כרכזת פרוייקט נעל"ה בכפר הנוער מקווה ישראל".

הכתבה המלאה ביום שישי ב "צפון -1 כרמיאל" 

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *