יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מה לא עושים בשביל חברים

מה לא עושים בשביל חברים

לינור מגל
לינור מגל תמי מאירוביץ צילם בהתנדבות: נדב רותם

קבוצת צעירות וצעירים מכרמיאל, משגב והגליל המערבי, הפעילים למען הכלבים של עמותת "כלבלאב" בכלבייה בקיבוץ יסעור, שהיא הגדולה באזור, הגו רעיון שעשוי לגרום לאחדים מאיתנו לתרום, ולו מעט, כל אחד על פי יכולתו, לכלבייה, הנאנקת תחת עול ההוצאות הכרוכות ברווחתם של הכלבים. כך נולדה היוזמה להצטלם עם הכלבים בבגדי ים.

תמי מאירוביץ מכרמיאל, מתנדבת בכלבייה: "אנחנו עמותה שמצילה כלבים, וכמו כל עמותה, שפועלת ללא מטרות רווח ולא מקבלת כל מימון ממשלתי או אחר נקלענו לקשיים כלכליים כבדים. הקושי הכלכלי מקשה עלינו לתת את הטיפול הטוב ביותר לכלבים שלנו ולא מאפשר לנו להמשיך ולהציל. יש לנו אחריות אדירה כלפי הכלבים שלנו ואלה שאנו שואפים להציל. אנחנו העמותה הגדולה באזור הגליל המערבי, ובלעדינו ייחרץ גורלם של עשרות אם לא מאות כלבים.

כולנו מתנדבים בעמותה וכולנו שוברים את הראש שבועות איך לגייס את הכספים להמשך קיום העמותה. ברגע של סיעור מוחות עלה הרעיון שחייבים לעורר פרובוקציה, ומפה לשם התגלגל לו הרעיון ליום צילומים כיפי בכלבייה בבגדי ים והתוצאות לפניכם. הקמפיין הזה נועד לגייס תרומות להצלה של הכלבים. אנחנו זקוקים לעזרתכם גם בשיתופים בפייסבוק וגם בתרומות כדי שנוכל להמשיך ולהתקיים למענם".

לתרומות: דוא"ל: klavlove.org@gmail.com או בבבנק הבינלאומי בכפר ורדים סניף 120, מספר חשבון: 409146919.

 אלינה וינשטיין
אלינה וינשטיין

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *