בית / גליל מערבי / כרמיאל / מברצלונה לכרמיאל

מברצלונה לכרמיאל

צוות מאמני המכללה לכדורגל בכרמיאל: מוטי מרדכי, מידן שטיינברג, שרון מלכה, יחיאל שטרית, יחד עם מנהל המכללה לכדורגל אבי גיסברג, חזרה לאחרונה מהשתלמות מקצועית במחלקת הנוער של מועדון הפאר ברצלונה.

מטרת ההשתלמות הייתה ללמוד מהטובים ביותר, כפי שמתאר גיסברג, ולהיחשף לתוכניות אימון מתקדמות ולשיטות משחק חדשות, בדיוק כפי שלומדים השחקנים הצעירים של ברצלונה.

השתלמות מקצועית. גיסברג עם צוות מאמני המכללה לכדורגל על רקע מגרש האימונים של ברצלונה (צילום: אבי גיסברג)
השתלמות מקצועית. גיסברג עם צוות מאמני המכללה לכדורגל על רקע מגרש האימונים של ברצלונה (צילום: אבי גיסברג)

במסגרת ההשתלמות, שארכה 4 ימים, ביקרו מאמני המכללה לכדורגל במתחם האימונים של מחלקת הנוער, צפו באימונים והיו אורחי כבוד במשחקה של קבוצת הנוער של ברצלונה.

גיסברג: "עברנו השתלמות חווייתית שבה רכשנו ידע נרחב ונחשפנו לשיטות אימון ומשחק מתקדמות. בנוסף, הוזמנו גם לצפות בקלאסיקו הספרדי בין ברצלונה לריאל מדריד, שזוהי חוויה גדולה לכל חובב כדורגל".

"יש לנו צוות מאמנים משובח שצמא לידע וללמידה ואני מאוד שמח על ההזדמנות שניתנה לנו ללמוד מהטובים ביותר. זהו עוד צעד בדרך למצוינות לה אנו שואפים. אני מודה לעמותת פרחי כרמיאל, שהיתה שותפה לזה והכל כדי לקדם את ילדי המכללה לכדורגל כרמיאל ולהביא לילדי כרמיאל את הטוב ביותר. נהנינו מאווירה מצוינת, מתנאים מדהימים ואין לי ספק שההשקעה בילדים היא זו שמובילה להישגים. אנו מזמינים את כל ילדי כרמיאל והסביבה, מגיל 4 ועד 14, להצטרף למשפחת המכללה לכדורגל כרמיאל, שפועלת בחסות מכבי חיפה, ואני בטוח שגם השנה, צפויה לנו עונה מדהימה".

בדוק גם

נתניהו והשר כץ.בתחנת כרמיאל (צילום: אדריאן הרבשטיין)

נתניהו חנך את קו הרכבת לכרמיאל

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התחבורה ישראל כץ ערכו נסיעת בכורה בקו הרכבת לכרמיאל. שני …

אימונים ללא הפסקה. הישגי כרמיאל מתכוננת לעונה חדשה (צילום: באדיבות הישגי כרמיאל)

טניס שולחן: הישגי כרמיאל פותחת עונה

קבוצות הטניס שולחן של אגודת הישגי כרמיאל, פתחו בסוף השבוע שעבר את הכנותיהן לעונה הקרובה, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *