בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / "לא קל לראות את הילד שלך שוכב ככה בטיפול נמרץ״.

"לא קל לראות את הילד שלך שוכב ככה בטיפול נמרץ״.

חל שיפור במצבו של הנער מכרמיאל, שהתמוטט הלילה בעירו. הנער נמצא בגילופין כשהוא חבול,  מצבו קל עד בינוני. הנער שב להכרה ומשוחח לפרקים עם בני המשפחה שאמרו כי הוא אינו זוכר דבר מאירועי הלילה. הנער צפוי להישאר להשגחה בטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי גליל בנהריה, לפחות ביממה הקרובה.

אביו של הנער: ״הבן שלי הוא ילד רגיל וטוב. לומד בכיתה ח׳ ויצא לבלות עם חברים כמו שהוא נוהג לעשות מדי פעם. אנחנו עדיין לא באמת יודעים ומבינים מה קרה שם וממה הילד נפגע. הוא לא במצב שאפשר לתחקר אותו, כרגע, אנחנו רק בתקווה שהוא יהיה בסדר ויתאושש. לא קל לראות את הילד שלך שוכב ככה בטיפול נמרץ״.

על אירועי הלילה סיפר האב, כי קצת אחרי חצות הזעיקה אותו אחת השכנות שהייתה נוכחת בעת הטיפול בילד ברחוב לא רחוק מבית המשפחה. "אנחנו עוד לא מבינים מה קרה. שום דבר לא בטוח. אתה לא מעלה על דעתך שהוא בכלל מעורב בדברים כאלה. ברור שידענו שהתופעה קיימת בקרב צעירים בגילו, דיברנו על זה בבית, והזהרנו אותו".

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

סרט מלחמה (פנתרמדיה)

שלומי: ההורים דורשים כיתה לחינוך המיוחד

הורים משלומי ומהסביבה דורשים  שתיפתח בשנת הלימודים הבאה כיתת תקשורת (חינוך מיוחד) רב גילאית בבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *