בית / גליל מערבי / כרמיאל / כרמיאל על מפת הצילום העולמית

כרמיאל על מפת הצילום העולמית

העיר כרמיאל משתתפת לראשונה השנה בפרויקט היוקרתי "Scott Kelby's Worldwide Photo Walk" שמטרתו להוציא צלמים לתעד את הסביבה בא הם חיים.

הפרויקט נערך כבר מספר שנים וכל שנה גדל מספר הערים שבהן יש קבוצות משתתפות. באירוע שנערך השנה ב-5 באוקטובר, השתתפו 1000 קבוצות ובסךהכל כ-28,000 צלמים מכל רחבי העולם.

בנוסף לאירוע הצילום הסביבתי שמטרתו הזדהות עם הסביבה בה אנו חיים, התמונה הטובה ביותר של קבוצה מקומית תיכלל בתחרות עולמית בין כל הקבוצות. הזוכים ברמה המקומית והזוכים ברמה גלובלית יזכו בפרסים.

לראשונה השנה, קבוצה מייצגת את כרמיאל ביוזמתו של הצלם אלכס הובר. הובר ארגן את רישום הקבוצה לאירוע, בחר את המסלול לסיור בן ארבע השעות ודאג לפרסום האירוע בפייסבוק.

בעקבות פעילותו, נרשמו 12 צלמים חובבים מכרמיאל והסביבה. ביניהם שלושה תלמידי מגמת צילום וקולנוע באורט פסגות מלווים עי המורה שלהם: אסתר וינסטוב, איתמר חפץ, יואל אלטר, מירה קאופמן, ברברה במברגר, דויד נחמני, רון קוולט, גילי חנניה, טל קאזאנציו, נלי ניצן, חן ברק ונורין פירסטון.

לאחר סיור צילומים בפארק המשפחה ופארק הגליל עוברים כעת חברי הקבוצה על התמונות שצולמו על מנת לבחור תמונה אישית מוצלחת אותה יעלו לאתר התחרות.

» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים לראשות עיריית כרמיאל
» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים למועצת העיר כרמיאל

אלכס הובר והצלמים הכרמיאלים (אלכס הובר)
אלכס הובר והצלמים הכרמיאלים (אלכס הובר)

בדוק גם

בי-קסטל-אנריקה-זייפרט-יחיאל-רוזן-יוליה-הארפ

המשוגעים לטרנטעס

  USHOPSmotors, מועדון החמש, וHarley Davidson ועוד  20 מועדוני רכב הבטיחו את השתתפותם באירוע המוטורי …

צילומים אדריאן הרבשטיין

קולינריה תל אביבית בנהריה

 דני זוגלובק, חוזר לעסק המשפחתי ופותח מעדניה ייחודית  בשיתוף פעולה עם מיטמרקט. תחת הכותרת "קולינריה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *