יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל: עוד שש כיתות לאוטיסטים

כרמיאל: עוד שש כיתות לאוטיסטים

לפני מספר ימים צלצל הטלפון של סגן ראש העירייה רותם ינאי, מי שנבחר ברשימה מפלגתית של הבית היהודי. על הקו היה ראש מפלגתו שר החינוך נפתלי בנט שאמר לו: "הרגע חתמתי וחשבתי לבשר לך ראשון. חתמתי על אישור ותיקצוב לפתיחת שש כיתות נוספות לאוטיסטים אצלכם ,בבית הספר כרמים בכרמיאל. תגיע הודעה מסודרת אבל אתה יכול לבשר לראש העיר."

לצד הבשורה המשמחת שמשרד החינוך מוכן להשקיע בעיר פריפריאלית כמו כרמיאל נשאלת השאלה מדוע יש צורך במספר כה רב של כיתות לילידם אוטיסטים בלבד. שכן אין מדובר בחינוך מיוחד כללי. אלו רק כיתות לחטיבת הביניים וחטיבה עליונה. בנוסף פועלות מספר כיתות לילידם אוטיסטים בבתי ספר יסודיים.

פתיחת כיתות לאוטיסטים. רותם ינאי ונפתלי בנט (צילום: אלכס הובר)
פתיחת כיתות לאוטיסטים. רותם ינאי ונפתלי בנט (צילום: אלכס הובר)

מה אומרים על כך בעיריית כרמיאל?

דוברת עיריית כרמיאל לביאה שלו פישר מגיבה: "הכיתות האלו כבר קיימות באורט כרמים משנת הלימודים תשע"א (2010-2011)! עד עכשיו הם למדו בכיתות הנמצאות בחטיבה העליונה . עכשיו , שאחרי מאמצים שנמשכו מספר שנים, אושרה הקמת בינוי קבע עבורם במתחם בית הספר . שש הכיתות הקיימות כבר בבית הספר, יועברו לאגף החדש, לכשיוקם".

 

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *