יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל: מנכ"לית היכל התרבות זומנה לשימוע לפני פיטורים

כרמיאל: מנכ"לית היכל התרבות זומנה לשימוע לפני פיטורים

תזוזות בעירייה? מ"מ ראש העירייה רינה גרינברג זימנה לשימוע לפני פיטורים את מנכ"לית היכל התרבות אוולין קמחי. השימוע אמור היה להתקיים ביום ראשון השבוע, אולם לבקשתה של קמחי, הסכימה גרינברג לדחות אותו בשבועיים.

קמחי מונתה לתפקיד מנכ"לית היכל התרבות לפני כשמונה חודשים לאחר כ-20 שנה בתפקידים שונים בעירייה. בתפקידה האחרון שימשה סגניתה של ענת לנקסנר, ראש מינהל הכספים. שמועות עקשניות במסדרונות העירייה ידעו לספר כי לאחר מספר שנים של עבודה משותפת, התגלעו חילוקי דעות בין השתיים שהעיבו על עבודתן המשותפת.  נראה כי בעירייה הגיעו למסקנה שהפרדה בין השתיים היא הפתרון הרצוי, והצעד הבא היה מינויה של קמחי למנכ"לית היכל התרבות.

אוולין קמחי
חילוקי דעות עם גריברג. אוולין קמחי (צילום: אלכס הובר)

עוד נודע, כי בשמונת החודשים בהם משמשת קמחי בתפקיד מנכ"לית ההיכל, התגלעו בינה לבין יו"ר ההנהלה  מ"מ ראש העירייה רינה גרינברג, חילוקי דעות מקצועיים, הקשורים לתהליך קבלת החלטות ודרכי הניהול. עם זאת, ביום שלישי השבוע נפוצו שמועות כי מסתמן הסדר שישאיר את קמחי בתפקידה. גרינברג אמרה השבוע לאתר בלינקר: "קמחי בחופשה בתשלום. ביקשה לתת לה שבועיים להכין את עצמה לשימוע, לכן הוא נדחה".

 

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *