בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל: חברות נעמת הפגינו למען השוטרות

כרמיאל: חברות נעמת הפגינו למען השוטרות

ביום חמישי האחרון, הפגינו חברות נעמת במשמרת המחאה מול תחנות משטרה ברחבי הארץ, וגם בכרמיאל. המפגינות ביקשו להביע סולידריות עם השוטרות, שהרימו את ראשן והחליטו לשים סוף לאלימות המינית מהן סבלו בשנים האחרונות מצד מפקדיהן הבכירים ביותר.

נשות נעמת מפגינות בכרמיאל (צילום: אלכס הובר)
נשות נעמת מפגינות בכרמיאל (צילום: אלכס הובר)

יו"ר נעמ"ת גליה וולוך: "ריבוי מקרי האלימות המינית בצמרת הפיקוד המשטרתית לא מותירה מקום לספק או דמיון. מדובר בארגון אשר לוקה בתרבות ניהולית חולה ופושעת, שיש לתת עליה את הדין ויפה שעה אחת קודם. לא ניתן יותר להשתמש במכבסת המילים שוליים או עשבים שוטים. הגיעה העת כי המנהיגות הגברית האלימה הזו תיכנס לתא המתאים ותפנה את מקומה למנהיגות נשית ואמיצה".

ניצבות לצד השוטרות. הפגנת נעמ"ת בכרמיאל (צילום: אלכס הובר)
ניצבות לצד השוטרות. הפגנת נעמ"ת בכרמיאל (צילום: אלכס הובר)

עוד אמרה וולוך כי: "יש להחזיר את הביטחון האישי, בראש ובראשונה לשוטרות, ולבטח לנפגעות ונפגעי אלימות מינית המדירות ומדירים את רגליהם מתחנות המשטרה בימים בהם לא ברור מי אוכף את החוק. יש לתקן את המעוות ולהשיב למשטרת ישראל את כבודה וערכה בעיני הציבור, שמוצא עצמו מיואש לאור האירועים המבעיתים".

 

בדוק גם

רותם ינאי: חופש דת לא צריך לפגוע במנוחת התושבים

סגן ראש העירייה פועל בימים אלה במלוא המרץ לקדם את חוק המואזין בגרסתו המחמירה: המשטרה תפשוט על מסגדים מרעישים ותחרים רמקולים

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר

גן דו לשוני בכרמיאל? לא בבית ספרו של קונינסקי

לאחרונה הופצו בתיבות הדואר בעיר עלונים המזמינים את התושבים לרשום את ילדיהם לגן דו לשוני – עברית וערבית. קונינסקי: "נמנע את התהליך שנועד לפגוע בצביונה של כרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *