יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל : היערכות עירונית נוכח האירועים

כרמיאל : היערכות עירונית נוכח האירועים

כרמיאל גם היא נערכת בשל המצב הביטחוני השורר בימים אלו, נהלי הביטחון בכרמיאל ובאזור בכלל שונו בהתאמה. לדברי נצ"מ ויקטור בוסקילה מפקד משטרת לב הגליל: "אנחנו מפעילים שבע ניידות עם השיטור העירוני לאורך כל היממה לעמת כשתיים עד ארבע באופן רגיל. בנוסף חמש ניידות של התחנה פרושות בכל הגזרה במיוחד בצירים הראשיים כביש 85 ו-784 .

הניידות של העיר מתמקדות במקומות הומי קהל, ליצור בולטות במטרה למנוע אירועים. יחיד אורגן עובדת במתכונת מלאה, בוטלו החופשים. כוחות בילוש ונוער סמויים נמצאים בשטח. כל התחנה עובדת במתכונת שלדית כלומר 12 שעות משמרת. כוח האדם עובד בכיסוי מלא וכך יימשך כל עוד המצב הביטחוני יחייב".

בכוננות. נצ"מ ויקטור בוסקילה (צילום: אלכס הובר)
בכוננות. נצ"מ ויקטור בוסקילה (צילום: אלכס הובר)

לסיכום מסביר נצ"מ בוסקילה כי : "עיקר המשימות שלנו הן ביטחון שוטף, צירים ראשיים, מקומות הומי קהל, וכל זאת בנוסף לאירועים שגרתיים ".

העירייה מצידה הקימה כיתת כוננות המורכבת מעובדי עירייה וגופי סמך ,נושאי נשק. מוקד הביטחון גם הוא תוגבר בכוח אדם נוסף. חודדו ההנחיות הן בתי הספר ובגני הילדים. ביום שני השבוע יצא מכתב מראש העיר עדי אלדר למשרדי החינוך ובטחון הפנים בבקשה לתוספת שעות אבטחה במקומות הנדרשים. שיתוף פעולה טוב מתקיים בין המשטרה לעירייה על בסיס יום יומי שוטף, באמצעות מיכאל גינקר מנהל מחלקת הביטחון הקהילתי.

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

רינה גרינברג עם משה קונינסקי צילום אלכס הובר

כרמיאל: מלחמת השלטים של רינה גרינברג סיבוב נוסף

קונינסקי: " כל התרגילים המטופשים נועדו לנסות ולפגוע באינטליגנציה של תושבי כרמיאל, שהם חכמים יותר ממה שהיא חושבת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *