יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל: אושר חוק האוסר שתיית אלכוהול בגנים ציבוריים

כרמיאל: אושר חוק האוסר שתיית אלכוהול בגנים ציבוריים

עיריית כרמיאל הגישה לאישור משרד הפנים חוק עזר עירוני האוסר על שתיית משקאות אלכוהוליים בגנים ובמרחבים ציבוריים. החוק אושר לפני מספר חודשים על ידי מועצת העיר והשבוע פורסם ברשומות על ידי משרד הפנים. בקרוב ייקבע גובה הקנס. החוק יכנס לתוקפו ויחייב את פקחי השיטור העירוני לבצע פעילות האכיפה בהתאם.

החוק קודם ביוזמת תכנית עיר ללא אלימות והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול בכרמיאל ויהווה עליית מדרגה נוספת במאבק בשתיית אלכוהול על ידי בני נוער וצעירים. שתיית אלכוהול, כידוע, היא הזרז העיקרי למעשי אלימות וונדליזם בשעות הערב והלילה.

בשלב זה, כוחות האכיפה נלחמים בתופעה באמצעות השמדת משקאות משכרים בזירת האירוע. בחודשים ינואר עד אוגוסט השנה בוצעו 872 שפיכות אלכוהול בשעות ערב והלילה.

על פי החוק החדש, לא יכניס אדם ולא יחזיק בו משקה משכר בכל יום בין השעות 21:00 ועד 06:00 למחרת. והיה ויעבור על החוק יושט עליו קנס.

שפיכת אלכוהול (צילום: אילוסטרציה)
שפיכת אלכוהול (צילום: אילוסטרציה)

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *