בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / כרמיאל: אושר חוק האוסר שתיית אלכוהול בגנים ציבוריים

כרמיאל: אושר חוק האוסר שתיית אלכוהול בגנים ציבוריים

עיריית כרמיאל הגישה לאישור משרד הפנים חוק עזר עירוני האוסר על שתיית משקאות אלכוהוליים בגנים ובמרחבים ציבוריים. החוק אושר לפני מספר חודשים על ידי מועצת העיר והשבוע פורסם ברשומות על ידי משרד הפנים. בקרוב ייקבע גובה הקנס. החוק יכנס לתוקפו ויחייב את פקחי השיטור העירוני לבצע פעילות האכיפה בהתאם.

החוק קודם ביוזמת תכנית עיר ללא אלימות והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול בכרמיאל ויהווה עליית מדרגה נוספת במאבק בשתיית אלכוהול על ידי בני נוער וצעירים. שתיית אלכוהול, כידוע, היא הזרז העיקרי למעשי אלימות וונדליזם בשעות הערב והלילה.

בשלב זה, כוחות האכיפה נלחמים בתופעה באמצעות השמדת משקאות משכרים בזירת האירוע. בחודשים ינואר עד אוגוסט השנה בוצעו 872 שפיכות אלכוהול בשעות ערב והלילה.

על פי החוק החדש, לא יכניס אדם ולא יחזיק בו משקה משכר בכל יום בין השעות 21:00 ועד 06:00 למחרת. והיה ויעבור על החוק יושט עליו קנס.

שפיכת אלכוהול (צילום: אילוסטרציה)
שפיכת אלכוהול (צילום: אילוסטרציה)

בדוק גם

רותם ינאי: חופש דת לא צריך לפגוע במנוחת התושבים

סגן ראש העירייה פועל בימים אלה במלוא המרץ לקדם את חוק המואזין בגרסתו המחמירה: המשטרה תפשוט על מסגדים מרעישים ותחרים רמקולים

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר

גן דו לשוני בכרמיאל? לא בבית ספרו של קונינסקי

לאחרונה הופצו בתיבות הדואר בעיר עלונים המזמינים את התושבים לרשום את ילדיהם לגן דו לשוני – עברית וערבית. קונינסקי: "נמנע את התהליך שנועד לפגוע בצביונה של כרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *