בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ישיבת מליאת מועצת העיר ארכה מספר דקות בלבד

ישיבת מליאת מועצת העיר ארכה מספר דקות בלבד

משה קונינסקי
שיפור ביצועים. קונינסקי (צילום: גיל גולדשטיין)

ביום רביעי שעבר התקיימה ישיבת מליאת מועצת העיר החודשית. לדברי חברי האופוזיציה סירב ראש העיר עדי אלדר לדון בנושאים שהועלו לסדר היום על ידם. הישיבה עצמה ארכה כ-15 דקות לאחר שיו"ר האופוזיציה משה קונינסקי עזב במחאה על שאלדר סירב לדון בנושאים שהועלו על ידם. הישיבה ננעלה ארבע דקות לאחר עזיבת חברי האופוזיציה.

קונינסקי: "אלדר אינו נוהג בדרך דמוקרטית , מעדיף לסתום פיות ולא נותן ביטוי לאופוזיציה, אלדר שוכח שכ ארבעים אחוזים מתושבי העיר מיוצגים על ידי וההתנהלות שלו ושל חברי הקואליציה אינה אתית , אינה נורמטיבית ואינה נהוגה במקומות נאורים ".

לדברי קונינסקי בישיבה לא עלו לדיון נושאים חשובים רבים שביקשה האופוזיציה לקיים בהם : בטיחות הולכי רגל במעברי חצייה בעיר , בזבוז משאבי ציבור במשרות חדשות שמעוררות חשד שהומצאו, לכאורה, על מנת לספק מקומות תעסוקה למקורבים . חובות של עשרות מיליוני שקלים שחייבת העירייה לבנקים ולחברת מקורות. נסיעות עובדי עירייה ונציגי ציבור למשלחות על חשבון קופת העירייה, קיום הסכמי ברית ערים תאומות ללא כל תכלית ומטרה. ללא כל תרומה משמעותית לעיר ותושביה רק במטרה למצוא לכאורה , מסלול להוצאת עובדי עירייה ונבחרי ציבור ומקורבים לטיולים בחו"ל. קונינסקי מסר לצפון1 כי הוא וחברי סיעתו סירבו להצעת ראש העיר כי נציג סיעתם ישתתף במשלחת לעיר תאומה מץ בצרפת , משלחת שאליה יצאו כ שמונה נציגי עירייה , חברי מועצה ועובדי מתנ"ס.

קונינסקי הזהיר כי המשך התנהלות ישיבות המועצה בדרך שכזו תביא אותו לפנות למבקר המדינה ולמשרד הפנים בדרישה להנחות את אלדר לתקן את ההתנהלות בישיבות.

תגובת עיריית כרמיאל באמצעות הדוברת לביאה שלו-פישר: "מועצת העיר כרמיאל מתנהלת, תמיד, בהתאם לכללים ובהתאם לחוק. מטבע הדברים לא כל דבר המועלה על ידי האופוזיציה מתקבל על ידי חברי המליאה וניתן להבין את התסכול של חברי האופוזיציה".

 

בדוק גם

מאיר וקנין (צילום פרטי)

מספר שלוש ברשימת סודאי, מאיר וקנין: "אנשי צבא חייבים להשתפשף לפני שהם נכנסים לפוליטיקה"

מנהל מחלקת רישוי עסקים  והפיקוח לשעבר בעיריית נהריה סא"ל במיל' מאיר וקנין יוצב במקום השלישי …

לא מוותרים. המפגינים במעלות (צילום: פרטי)

מעלות תרשיחא: התושבים יצאו להפגין נגד שחיתות

עשרות מתושבי מעלות תרשיחא יצאו להפגין אתמול (חמישי)  בעד מנהל תקין מול  בניין העירייה. את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *