יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / חתך את פניו של נהג המונית- רק בגלל שהוא ערבי
סכין אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה: פאתרמדיה

חתך את פניו של נהג המונית- רק בגלל שהוא ערבי

חשוד בן 30 נעצר בשבוע שעבר בחשד כי תקף נהג מונית בכרמיאל שהסיע אותו לשכונת רבין בעיר. במהלך הנסיעה התנפל הנוסע על הנהג, חתך את פניו בסכין וגרם לו לפצעים נוספים. הנוסע נמלט מהמונית. הנהג התקשר לתחנת כרמיאל ודיווח על האירוע.

שוטרי בילוש וניידות סיור שהיו בשטח החלו לסרוק את האזור, כעבור זמן קצר עצרו חשוד כבן 30, במהלך המעצר האיש ניסה להתנגד ואף תקף את השוטרים. החשוד הועבר לתחנת המשטרה, בחקירתו טען כי הרקע למעשיו נעוץ בעובדה שהוא שונא ערבים. הוא זיהה את מוצאו של הנהג על פי המבטא והמראה.

מחר (חמישי) הוא צפוי להתייצב בבית המשפט לצורך הארכת מעצר, ובמשטרה אומרים כי כתב האישום יוגש בימים הקרובים. הנהג פונה לבית החולים ושוחרר לאחר טיפול.

סגן מפקד משטרת כרמיאל רפ"ק אמג'ד שייח אומר: "בנושאי אלימות, אין בכוונתנו לנהוג בשום מידה של סלחנות. כתב האישום יוגש תוך כדי המאסר.

בדוק גם

שלי דדון (צילום: עצמי)

שלי דדון התקשרה לבת דודתה מהמונית: "אני לא נושמת"

כתב אישום הוגש הבוקר נגד נהג המונית חסיין בן יוסף ח'ליפה בגין רצח הצעירה שלי דדון מעפולה. מכתב האישום עולה כי דדון חשה בסכנה לאחר שעלתה על המונית והתקשרה לבת דודתה ואמרה: "במונית אחת המפחידות". עוד נכתב כי דדון ניסתה להיאבק בנאשם ואף שרטה אותו. הנאשם דקר אותה למוות אינספור פעמים, אחר מכן נסע לביתו וניקה את שאריות דמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *