מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בענה: החשוד ברצח נער בן 16 שאיים עם נשק על השוטרים

בענה: החשוד ברצח נער בן 16 שאיים עם נשק על השוטרים

עדכון (22:00):  בעקבות פעילות חקירה ומודיעין של תחנת כרמיאל הגיעו צוות יס"ם אורגן לביתו של אחד המעורבים ברצח, כשדפקו על דלת הכניסה החשוד כבן 16 יצא לעברם עם אקדח שלוף במטרה לאיים על השוטרים שחשו בסכנה ירו באוויר והשתלטו על הקטין ועל האקדח, אין נפגעים.

החשוד הועבר לחקירה בתחנה, צפויים מעצרים נוספים, סגן מפקד התחנה, רפ"ק שיח' אמג'ד שיבח את פעולות השוטרים וציין כי השוטרים פעלו בנחישות וסיימו את האירוע ללא נפגעים בנפש וציין: "אנו נגלה אפס סובלנות כלפי מי שיתקוף אנשי ציבור המבצעים עבודתם כחוק וכפי שציינתי צפויים מעצרים נוספים".חשוד יועבר לחקירת חוקרי היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני.

בכפר בענה נורה מקומי בן 31, פונה למוקד רפואי בכפר יאסיף ונפטר מפצעיו,שוטרי תחנת כרמיאל בסיוע שוחרי יס"מ ומג"ב בכפר בודקים את נסיבות הירי.  נבדק חשד שהרקע לרצח סכסוך משפחתי. כוחות גדולים של תחנת כרמיאל והמחוז הצפוני נמצאים בזירת האירוע.

בהערכת מצב שקיים מפקד המחוז הצפוני ניצב זוהר דביר הוטלה החקירה על היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני. הרקע הוא סכסוך משפחתי. גורמי חקירות, חוקרי זירת עבירה והמעבדה לזיהוי פלילי נמצאים בזירת האירוע ועוסקים בחקירת המקרה ואיסוף ראיות.

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *