יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בענה: החשוד ברצח נער בן 16 שאיים עם נשק על השוטרים

בענה: החשוד ברצח נער בן 16 שאיים עם נשק על השוטרים

עדכון (22:00):  בעקבות פעילות חקירה ומודיעין של תחנת כרמיאל הגיעו צוות יס"ם אורגן לביתו של אחד המעורבים ברצח, כשדפקו על דלת הכניסה החשוד כבן 16 יצא לעברם עם אקדח שלוף במטרה לאיים על השוטרים שחשו בסכנה ירו באוויר והשתלטו על הקטין ועל האקדח, אין נפגעים.

החשוד הועבר לחקירה בתחנה, צפויים מעצרים נוספים, סגן מפקד התחנה, רפ"ק שיח' אמג'ד שיבח את פעולות השוטרים וציין כי השוטרים פעלו בנחישות וסיימו את האירוע ללא נפגעים בנפש וציין: "אנו נגלה אפס סובלנות כלפי מי שיתקוף אנשי ציבור המבצעים עבודתם כחוק וכפי שציינתי צפויים מעצרים נוספים".חשוד יועבר לחקירת חוקרי היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני.

בכפר בענה נורה מקומי בן 31, פונה למוקד רפואי בכפר יאסיף ונפטר מפצעיו,שוטרי תחנת כרמיאל בסיוע שוחרי יס"מ ומג"ב בכפר בודקים את נסיבות הירי.  נבדק חשד שהרקע לרצח סכסוך משפחתי. כוחות גדולים של תחנת כרמיאל והמחוז הצפוני נמצאים בזירת האירוע.

בהערכת מצב שקיים מפקד המחוז הצפוני ניצב זוהר דביר הוטלה החקירה על היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני. הרקע הוא סכסוך משפחתי. גורמי חקירות, חוקרי זירת עבירה והמעבדה לזיהוי פלילי נמצאים בזירת האירוע ועוסקים בחקירת המקרה ואיסוף ראיות.

בדוק גם

משה קונינסקי צילום אלכס הובר

קונינסקי: כרמיאל צריכה תכנית אב לגיל השלישי

משה קונינסקי מתכנן  לקדם, כראש העירייה תכנית אב עירונית לאוכלוסיית הגיל השלישי בכרמיאל. המועמד לראשות עיריית …

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *