יום שבת , ינואר 19 2019
בית / גליל מערבי / כרמיאל / הצגת יחיד: סיפורה של ילדה קטנה שנאנסה על ידי אביה
דפנה ארגמן
כן לשמוע. דפנה ארגמן (צילום: יח"צ)

הצגת יחיד: סיפורה של ילדה קטנה שנאנסה על ידי אביה

הצגת יחיד:  "כן לשמוע", סיפורה של ילדה קטנה שנאנסה על ידי אביה. כתיבה ומשחק: דפנה ארגמן בימוי ועיצוב: לי לוריאן, עבודה משותפת לאמא ובת

דפנה ארגמן מסבירה: "ההצגה מתארת את מסעה של נפגעת מילדות לבגרות, את ההתמודדות מול החברה ששופטת ומאשימה, את התנועה בין הרצון למות לחדוות החיים, ואת הקול שחוזר ואומר ש…ש…שאף אחד לא ישמע. זהו סיפורה של ילדה קטנה, של נערה יפה, של אישה צעירה, דפנה שמה. זה הסיפור שלי ושל ילדות רבות שנפגעו ונפגעות. הדרך שעשיתי ומתוארת בהצגה פותחת אפשרות לריפוי ואמונה שאפשר לאהוב".

בקווים עדינים ומינימליסטיים משרטטת העבודה את הסיפור האישי אך גם משאירה מקום להזדהות רחבה ומהווה תמרור אזהרה לחברה להפסיק לעצום עיניים.

הצגה שונה ומומלצת , יום חמישי, 9.1.14, בשעה 20:30, באודיטוריום העירייה. להזמנת כרטיסים: 050-7871771 : ken.lishmoa@gmail.com.

דפנה ארגמן
כן לשמוע. דפנה ארגמן (צילום: יח"צ)

בדוק גם

מלכין עם צוות ההצגה

הקונפליקט של צעירים אתיופיים על הבמה בחדרה

כחלק מהפעילות להעצמת הקהילה האתיופית בחדרה התקיים אירוע נוסף במסגרת "תרבות במה ושיח", ובמרכזו ההצגה "חצויה" של תיאטרון יפו. את הערב ארגנו עובדי היחידה למאבק בסמים ואלכוהול באגף הרווחה, בשיתוף עם ניסן ביינסאן ודרסה דמוזה ממרכז הפנאי גני אלון הפועל במסגרת עמותת "פנאי העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *