בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / החשד: מורה בביה"ס הטריד מינית תלמידה

החשד: מורה בביה"ס הטריד מינית תלמידה

חשד להטרדה מינית בבית ספר בכרמיאל. המטריד הוא מורה, התלמידה התלוננה, אבל המורה המשיך ללמד כמעט כרגיל בבית הספר. רק לאחרונה התבקש לצאת לחופשה.

מורה אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

מפה לאוזן עברה השמועה בתוככי בית הספר. למעשה רבים ידעו על קיום הפרשה. התלמידה שמרה את המסרונים והעבירה אותם לחברים וגורמים אחרים. הרשת ובעיקר הפייסבוק מלא בפרטים אודות הסיפור. המורה נהג לשלוח לה הודעות טקסט עם צביון מיני. בבית הספר, ככל הנראה לא ממש בדקו את הסיפור, המורה החשוד המשיך לראות את התלמידה כל יום, הוא לא הועבר לבית ספר אחר, רק הועבר לחנך כיתה אחרת.

סגן מפקד משטרת כרמיאל רפ"ק אמג'ד שיח' אישר כי משפחת התלמידה הגישה תלונה במשטרה, והמורה נחקר. ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "מיד עם קבלת התלונה בעניין המורה הנחתה מנהלת המחוז את הרשת, שבבעלותה בית הספר, לנקוט בהליך משמעתי בהתאם לנהלים ובכפוף לשימוע. עד למיצוי ההליך הונחה מנהל בית הספר להעביר את המורה ללמד בכיתה אחרת. במקביל, נפתחה חקירת משטרה בנושא".

מהרשת נמסר בתגובה: "המורה יצא לחופשה עד לבירור התלונה. הנושא מטופל במשטרת ישראל".

לבקשת עורך דינו של המורה, ביום רביעי השבוע הוציאה שופטת בית משפט השלום בעכו צו איסור פרסום על שמו של המורה החשוד וכן על כל פרט מפרטי החקירה עד לדיון נוסף בפניה.

 

בדוק גם

רותם ינאי: חופש דת לא צריך לפגוע במנוחת התושבים

סגן ראש העירייה פועל בימים אלה במלוא המרץ לקדם את חוק המואזין בגרסתו המחמירה: המשטרה תפשוט על מסגדים מרעישים ותחרים רמקולים

משה קונינסקי. צילום - אלכס הובר

גן דו לשוני בכרמיאל? לא בבית ספרו של קונינסקי

לאחרונה הופצו בתיבות הדואר בעיר עלונים המזמינים את התושבים לרשום את ילדיהם לגן דו לשוני – עברית וערבית. קונינסקי: "נמנע את התהליך שנועד לפגוע בצביונה של כרמיאל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *