בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / דרושים: מהנדסים מאזור הצפון

דרושים: מהנדסים מאזור הצפון

פארק בר לב
מעצמה. פארק בר לב (צילום: יח"צ)

חברת תופין (Tufin) מאמינה בצפון ופותחת מרכז פיתוח במשגב. חברת תופין טכנולוגיות, המובילה בתחום פתרונות לניהול תשתיות אבטחת מידע ורשתות בארגונים, פותחת מרכז פיתוח במשגב ומגייסת עובדים חדשים. בשנים האחרונות החברה חוותה צמיחה משמעותית, שמתבטאת בהגדלת היקף המכירות ובתנופת גיוס של עובדים חדשים. בימים אלו מגייסת החברה מהנדסי תוכנה בכירים גם למרכז הפיתוח החדש שנפתח במשגב, עד שתעבור לאזור ההיי~טק בבר לב לכשיוקם.

החברה נוסדה בשנת 2005 על ידי מומחים לאבטחת רשתות נתונים, והפכה לחברה המובילה בתחום ניהול מדיניות אבטחת הרשת הארגונית בזכות הטכנולוגיה החדשנית ופורצת הדרך שפיתחה. טכנולוגיה זו מאפשרת למנהלי IT בארגונים גדולים לקצר ב-80% את הזמן הנדרש לאכוף שינויים במדיניות האבטחה על פני הרשת בארגון כולו.

לתופין יש כ-1,400 לקוחות וכ-240 שותפים עסקיים בכל רחבי העולם. עם  לקוחותיה נמנות חברות ענק ובין שותפיה חברות טכנולוגיה מובילות. לחברה יש מרכז פיתוח ברמת גן ומשרדים בצפון אמריקה, אירופה ובמזרח הרחוק. כעת תופין מתרחבת לאזור הצפון ופותחת מרכז פיתוח נוסף, אשר ימוקם במשגב ויציע למהנדסים מאזור הצפון עבודה בחזית הטכנולוגיה.

מנכ"ל החברה, רובי כיטוב: "תופין פותחת את מרכז הפיתוח החדש שלה דווקא במשגב על מנת לחזק את הפריפריה ולאפשר לכוח האדם האיכותי שנמצא באזור הצפון לעבוד קרוב לבית. אני מאמין שהאווירה הטובה של הגליל הופכת את האנשים ליצירתיים יותר, והעובדה שלא יצטרכו לבלות זמן רב על הכבישים תשפר את איכות חייהם, כך שגם אנחנו וגם תושבי המקום נרוויח ממרכז הפיתוח החדש שלנו במשגב".

בדוק גם

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

רינה גרינברג עם משה קונינסקי צילום אלכס הובר

כרמיאל: מלחמת השלטים של רינה גרינברג סיבוב נוסף

קונינסקי: " כל התרגילים המטופשים נועדו לנסות ולפגוע באינטליגנציה של תושבי כרמיאל, שהם חכמים יותר ממה שהיא חושבת"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *