יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אלי שדה מסיים תפקיד כמנכ"ל היכל התרבות כרמיאל
אלי שדה (צילום: אלכס הובר)
אלי שדה (צילום: אלכס הובר)

אלי שדה מסיים תפקיד כמנכ"ל היכל התרבות כרמיאל

אלי שדה, המשמש בארבע השנים האחרונות מנכ"ל היכל התרבות כרמיאל, ביקש לסיים את תפקידו. לעיתון "צפון-1" נודע, כי בשל רצונו להתמקד בפיתוח התרבות בעיר, הוא בחר להפסיק את עבודתו בהיכל התרבות.

שדה התמנה לתפקיד לאחר תהליך זכייה במכרז לראש מינהל התרבות בעירייה, תפקיד אותו מילא בעבר אהרן סולומון. לצד תפקיד זה, המשיך שדה בתפקידיו הקודמים כמנכ"ל היכל התרבות, מנהל ההפקה של פסטיבל המחול ומנהל האירועים העירוניים.

שדה הפך את היכל התרבות כרמיאל, אחרי כמעט ארבע שנות ניהול, למרכז תרבות אזורי אליו מגיעים מיטב הצגות, קונצרטים, הצגות ילדים, ומיזמים נוספים ממרכז הארץ.

ההחלטה על סיום תפקידו נעשתה בתאום והסכמה של יו"ר הנהלת היכל התרבות ומ"מ ראש העירייה רינה גרינברג. בהודעה הוסבר, כי בשלב זה לא ימונה לתפקיד אדם אחר. אלי לזרוביץ, המשמש היום מנהל הרפרטואר, ימונה לתפקיד מינהלן ובמקביל ימשיך בתפקידו.

עוד נמסר בהודעה, כי גרינברג יחד עם אנשי הסגל של היכל התרבות, תפעל לקידומו של היכל התרבות שהפך זה מכבר למרכז התרבות הגדול והמשמעותי ביותר בצפון. במקביל, לבקשת ראש העירייה עדי אלדר, יתמקד אלי שדה בפיתוח ובניית תכניות לקידום התרבות בכרמיאל.

אלי שדה (צילום: אלכס הובר)
אלי שדה (צילום: אלכס הובר)

בדוק גם

מתוך עמוד הפייסבוק של קשת כרמיאל

רשימה משותפת ליהודים וערבים תתמודד על מקום במועצת העיר כרמיאל

אחרי שכשלה בבחירות הקודמות, תנסה רשימת קשת כרמיאל צדק חברתי בראשות עורך הדין נזאר בכרי להשיג לפחות מנדט אחד בבחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *