בית / גליל מערבי / כרמיאל / אירוע הצילום החברתי הגדול בעולם גם בכרמיאל

אירוע הצילום החברתי הגדול בעולם גם בכרמיאל

בשבת הקרובה, 11 באוקטובר, יתקיימו ברחבי העולם אירועי ה-"פוטו-ווק" של סקוט קלבי. צלמים מכל תחומי חיים וברמות מיומנות שונות מתאספים וצועדים יחד כדי ליצור קשרים חברתיים, לשתף ולעורר במהלך יום אחד מודעות לנושאים חברתיים. אחד המוקדים יהיה בכרמיאל.

מסלול הצעידה. הרי הגליל צילום: אלכס הובר
מסלול הצעידה. הרי הגליל צילום: אלכס הובר

את הצעדה בכרמיאל מובילים הצלם אלכס הובר ואסתר וינסטוב. הם הכינו מסלול צעידה אתגרי עם נופים משגעים באזור הדרומי של העיר. מקום הכינוס הוא ברחוב חטיבת עציוני 4 בשכונת רבין בשעה 14:30. נקודת ההתחלה תהיה בפארק ברוך ונגר.

הנופים הנצפים לאורך המסלול הם נחל חילזון, ההרים של הגליל התחתון באזור משגב וכן הרי הגליל התיכון והצוק שלאורך בקעת בית הכרם. המסלול הנבחר גדוש בצמחייה אופיינית לאזור זה של הגליל, סוגים מגוונים של צמחי בר, כמו גם סלעים ובתים בסגנון ייחודי מה שיאפשר לצלמים מגוון רחב של אפשרויות אמנותיות.

בדוק גם

חגיגה מוקדמת. שחקני אליצור כרמיאל חוגגים את הישארותם בליגת העל בסיום העונה צילומים: אלכס הובר

שרדו וירדו: אליצור כרמיאל ויתרה על ליגת העל

יו"ר האגודה יצחק קפלן, שהזהיר בסיום העונה שעברה כי ללא תקציב ראוי הוא אינו מתכוון להמשיך להחזיק את הקבוצה בליגת העל, מימש השבוע את איומו והחליט: אליצור כרמיאל תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית

"הרומנים של תרשיחא לא פצו פה ולא התלוננו על התנאים שבהם שיכנו אותם". היום, אחרי 60 שנה צילום: איילת קורן

אנחנו כולנו מאותו הכפר

הצד של תרשיחא של הכרתם. הידעתם שבסוף שנות ה-40, תחילת ה-50, דיברו בכפר הערבי שתי שפות? רומנית וערבית? בתחילת השבוע התקיים במושב מעונה מפגש מרגש של בני הקהילה הרומנית של תרשיחא. היו שם זקנים, ניצולי שואה, שהגיעו ארצה באונייה, וילדיהם, שחלקם נולדו בכפר, ובעיקר היו שם הרבה זיכרונות יפים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *