בית / גליל מערבי / כרמיאל / אגרוף תאילנדי: מחמישה זוכים חמישה

אגרוף תאילנדי: מחמישה זוכים חמישה

בחודש נובמבר הקרוב תצא משלחת של חניכים ממועדון פאגסוס בכרמיאל, להשתתף באליפות אירופה באיגרוף תאילנדי. במסגרת הכנותיהם של החניכים לקראת האליפות, הם השתתפו בטורניר הכנה בינלאומי שהתקיים בקפריסין. חניכי המשלחת הכרמיאלית, בראשותו של מנהל מועדון פגאסוס והמאמן הראשי אוהד קורלנד, הפגינו רמה גבוהה מאוד ורשמו הישגים מרשימים.

נועם קורלנד (14), בתו של אוהד ואלופת העולם הטרייה, הציגה יכולת פנטסטית בקטגורית משקל 44 ק"ג, וסללה את דרכה למקום הראשון בטורניר.

הגיע לגמר. שלו לביא (משמאל) במאבק על התואר (צילום: עצמי)
הגיע לגמר. שלו לביא (משמאל) במאבק על התואר (צילום: עצמי)

האחים פלג דוידזון והדר דוידזון ובארי עזרא, הגיעו למקום השני. פלג התחרה בקטגורית משקל 45 ק"ג, הדר ובארי התמודדו בקטגוריות משקל 39 ק"ג.

שלו לביא, שהתחרה על התואר העולמי המקצועני בקטגורית הבוגרים, העפיל עד לגמר, שם נוצח על ידי יריב חזק ומנוסה מקפריסין, והסתפק בסגנות.

קורלנד: "המועדון שלנו ממשיך לייצר ולגדל ספורטאים שמייצגים בזירה העולמית את ישראל, את העיר כרמיאל ואת המועדון שלנו בצורה מכובדת ביותר. אני מברך את החניכים שלנו על ההישגים המדהימים ובטוח שבעזרת עבודה קשה והשקעה, נמשיך לקצור הצלחות ברמה הארצית והבינלאומית".

 

 

 

בדוק גם

IMG-20180224-WA0375

התחזית: שלג בכרמיאל בחודש יולי

נשמע כמו חלום? תלוי איך מסתכלים על זה. הבלט הלאומי הרוסי על הקרח סנט פטרסבורג יעלה בפסטיבל כרמיאל הקרוב את "מפצח האגוזים", הקלאסיקה של כל הזמנים, בהפקה מושקעת שלא נראתה כמותה. יותר מ-40 רקדנים בתלבושות הוט קוטור, תפאורה מרהיבה שנבנתה בעבודת יד וסיפור אחד קסום על ילדה שקיבלה במתנה בובה מיוחדת במינה. אם תרצו, אין זו אגדה

בדרך החוצה? סטנצ'יו מחכה להכרעת בית המשפט צילום: אדריאן הרבשטיין

בית המשפט יכריע בסוגית הפועל עכו

בית המשפט המחוזי בחיפה, אמור להכריע בסוגית הפועל עכו: האם תחזור לרשות עיריית עכו או …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *