בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תינוק במשקל של יותר מ-5 ק"ג נולד בבית החולים נהריה

תינוק במשקל של יותר מ-5 ק"ג נולד בבית החולים נהריה

אנעאם הזימה מאבו סנאן, ילדה לפני מספר ימים את בנה השלישי בתום ניתוח קיסרי בבית החולים בנהריה. בדומה ללידות הקודמות, ידעו בני הזוג כי העובר יגיע למשקל גבוה ותקופת ההיריון עברה על האם בצורה תקינה. רק בסיום הלידה בחדר הניתוח התברר להורים המאושרים, כי משקלו של הילוד הגיע ל-5.005 ק"ג. בבית החולים ציינו כי הליך הלידה הסתיים בצורה תקינה והיילוד ואמו חשים בטוב. האם הנרגשת הודתה לצוות הרפואי בחדר הלידה, במחלקת היולדות ובתינוקייה על הטיפול המסור והליווי במהלך ימי האשפוז. הצוות מצידו איחל לאם ולילוד בריאות שלמה.

התינוק, אימו והמיילדת (צילום: רוני אלברט)

מדי שנה נולדים בתשעת חדרי הלידה של בית החולים כ-5100 תינוקות ומדובר במספר הלידות הגבוה ביותר מבית החולים איכילוב וצפונה. בימים אלה נמצא בעיצומו הליך בניית שלב א' בפרויקט האגף לבריאות האישה שצפוי לכלול לאחר השלמתו את כלל המערך: מחלקות יולדות, תינוקייה, היריון בסיכון גבוה, נשים, חדרי לידה, חדרי ניתוח ופגיה. עלות בניית הפרויקט בשלמותו נאמדת ב-190 מיליון שקלים.

 

בדוק גם

מרסל קאופמן, הילה ברובין, רבקה כהן, זאב קרבציק צילום עליזה רוזן הברמן

כרמיאל: סיוט בשכונת המייסדים

זה כ-10 שנים שתושבי שכונת המייסדים הוותיקה, שפעם הייתה שקטה ושלווה, בסיוט מתמשך. הכל החל כשמתחם בית הספר פלמ"ח הוקצה על ידי העירייה לעמותה החרדתית "קרן אורה", ובית הספר הפך לפנימייה, שבה מתגוררים מאות אברכים. התושבים סובלים ממטרדי לכלוך ורעש בכל שעות היום. השבוע, כשוועדת ההקצאות החליטה להקצות את המתחם תמורת סכום סמלי, קם שוב קול זעקה

ג'מילה הרדל, חכ מיכל בירן, חכ יעל גרמן, רון שני, ענבר בזק - צילום עידן אורון

התושבים נחנקים מהשריפות הפיראטיות

המאבק בשריפת הפסולת בשטחים פתוחים בגליל עובר הילוך. פסולת שמשתרעת על אלפי דונמים ומאלצת את כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *