יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / תושב הצפון מואשם במעשה סדום בביתו החורגת

תושב הצפון מואשם במעשה סדום בביתו החורגת

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה באמצעות עוה"ד יעל ויסהוף לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד תושב האזור בן 38 בגין שורה ארוכה של עבירות אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים איומים ותקיפת בתו החורגת של הנאשם, במשך שנים.

אילוסטרציה
אילוסטרציה: פנתרמדיה

על פי כתב האישום החל משנת 2008, ועד למועד הגשת כתב האישום, ביצע הנאשם בביתו החורגת כיום בת 19, מעשים המיניים. כמו כן לאורך התקופה נהג הנאשם להבהיר למתלוננת כי ככל שתשתף עימו פעולה ותענה לכל גחמותיו ודרישותיו המיניות תוכל לנהל את חייה בבית באופן תקין. במקרים בהם התנגדה המתלוננת לדרישותיו המיניות נהג הנאשם לצעוק על המתלוננת, לגעור בה, ולעיתים להכות אותה. כמו כן נהג הנאשם לאיים על המתלוננת לבל תספר לאיש על מעשיו, שאם תעשה כן, ירצח אותה ויסגיר עצמו למשטרה .

בנוסף נהג הנאשם לאיים על המתלוננת כי אם תקיים מגע מיני עם גבר אחר יפגע בה ובמשפחה כולה.

כתב האישום מייחס לו עבירות של ביצוע מעשי סדום בבת משפחה בנסיבות מחמירות, מעשים מגונים בבת משפחה בנסיבות מחמירות, מעשי סדום בבת משפחה, אינוס איומים ותקיפה בנסיבות מחמירות.

 

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *