יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / שלומי: הורים השביתו את הלימודים בבתי הספר היסודיים

שלומי: הורים השביתו את הלימודים בבתי הספר היסודיים

ועד ההורים המרכזי במועצה המקומית שלומי הפגין הבוקר (שלישי)  על רקע ההחלטה לבטל את ההסעות לבית הספר. ההורים הפגינו מחוץ לבית הספר בן צבי ביישוב, לאחר מכן עלו למחות בקומת לשכתו של ראש המועצה גבי נעמן. חלק מאותם הורים השביתו את הלימודים ולא שלחו את ילדיהם לבית הספר. יצוין כי בית הספר פעל כרגיל.

בהודעה שיצאה מההורים נאמר כי השבתת הלימודים על ידי ההורים בבתי הספר הרב מימון ובית הספר בן צבי התקבלה לאחר שההורים לא נענו לדרישתם לקיים פגישה עם נעמן בנוגע לסכום הנגבה על ההסעות. ההורים החליטו להחריף את מאבקם כי לדברים בשלומי משלמים עבור ההסעות מחיר גבוה העומד על 800 שקלים לילד אחד, לעומת נהריה הגובה 600 שקלים לילד ראשון ולעומת מועצת מעלה יוסף שגובה 260 שקלים עבור הסעות.  יצוין כי המועצה הפחיתה את דרישתה לתשלום עבור הורי תלמידי חטיבת אורט בשלומי מ-1400 שקלים ל-500 שקלים.

הורים בשלומי מפגינים ליד בית הספר (צילום: תאיר פז)
הורים בשלומי מפגינים ליד בית הספר (צילום: תאיר פז)

ההורים פנו לוועד המרכזי וביקשו להשבית את הלימודים. כמו כן פנו ההורים לשר החינוך שי פירון והתריעו על מערך הסעות לקוי, הכולל אוטובוסים ישנים, תחנות הורדה מאולתרות ועוד.

חבר המועצה מנו שלי: "לדאבוני הרב, נותרנו עם "כלי הנשק" האחרון בו חפצנו. אחרי ניסיונות רבים של ועדי ההורים להגיע לאיזה שהוא נוסח שניתן להורה הממוצע לעמוד בו, ודחייה חוזרת ונשנית של ראש המועצה לכל הצעה, ומאוחר יותר להיפגש עם הוועדים בכלל. לא נותר לנו אלא, להעביר את הזעקה מחוץ לתחומי הישוב".

טרם התקבלה תגובתו של ראש המועצה גבי נעמן.

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *