מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / חוזר הביתה: טפסר חזי לוי מונה למפקד תחנת כיבוי אש זבולון החדשה

חוזר הביתה: טפסר חזי לוי מונה למפקד תחנת כיבוי אש זבולון החדשה

טפסר בכיר דני חנניה ומפקד תחנת זבולון חזי לוי
שהחיינו. טפסר בכיר דני חנניה ומפקד תחנת זבולון חזי לוי (צילום: כיבוי אש מחוז חוף)

בטקס צנוע ומרגש נחנכה היום (שני)  תחנת כיבוי אש זבולון אשר תאגד חלק נכבד מאיגוד ערים גליל מערבי לידי מחוז חוף לכבאות והצלה.  במהלך זה הושלמה הנחיית הממשלה להתאים את גבולות מחוזות הכיבוי לאלו המקובלים במשטרה. התחנה תשרת 270 אלף תושבים. תחנת זבולון מאחדת את תחנות עכו, נהריה ובקרוב  גם את תחנת ג'וליס, אשר נמצאת בישורת האחרונה של הליך בנייתה.

למפקדה הראשון של תחנת זבולון מונה טפסר חזי לוי, עד לאחרונה קצין האג"מ של מחוז צפון אשר במהלך זה בעצם "חוזר הביתה" אל מחוז חוף, בו החל את דרכו. לוי היה דובר כיבוי אש חיפה בזמן אסון השריפה בכרמל.  בנאומו התייחס טפסר לוי לאתגר הגדול העומד לפניו בבניית תחנה אזורית חדשה על כל המורכבות שבדבר ואל מול האתגרים המקצועיים אשר בפתח הן כפועל יוצא של המציאות הביטחונית בגבול הצפון, הן במישור של הקיץ הארוך אשר ממתין לנו מעבר לפינה.

מפקד מחוז חוף טפסר בכיר דני חנניה הדגיש כי לא יחסכו ציוד ואמצעים ככל שידרשו על מנת לעזור בבניין התחנה החדשה. "בניית התחנה על שלוחותיה נמצאת בראש סולם העדיפויות, ואין לנו כל ספק כי תחנת זבולון תהווה המשך ישיר וטבעי לאחיותיה: תחנות חיפה וחדרה, תשמור על רמת מוכנות גבוהה, ותיתן בכל עת מענה מקצועי ושרות משובח לאזרח".

 

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *