מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / השר בנט: "הקומץ הם אנשי עיירות הפיתוח שגרים בקרית שמונה ובשלומי"

השר בנט: "הקומץ הם אנשי עיירות הפיתוח שגרים בקרית שמונה ובשלומי"

נפתלי בנט   (צילום: דותן גור)
נפתלי בנט (צילום: דותן גור)

השר נפתלי בנט תקף אתמול (ראשון) את ראשי המחנה הציוני, בוז'י הרצוג וציפי לבני, ואת יאיר גרבוז בעקבות דברים שהשמיע האחרון אתמול בעצרת השמאל. יו"ר מפלגת הבית היהודי אמר את הדברים בכנס במרכז הבינתחומי: "אתמול נפל דבר בישראל – בעצרת בכיכר רבין עמד אומן שקוראים לו יאיר גבוז ואמר את הדברים הבאים: "מנשקי הקמיעות, משתטחים על קברי קדושים, עובדי האלילים, מטרידים מיניים, אנסים, רוצחי ראש הממשלה רבין. הקומץ הזה נעשה לרוב".

בעקבות הדברים אמר השר בנט בתגובה: "ככה הוא קורא למחנה שאני עומד בראשו, הקומץ הזה נעשה לרוב. שמעתי הרבה דברים בקמפיין הזה, אבל המילה 'קומץ' היא מדהימה. בוא אני אספר לך יאיר גרבוז' מי זה הקומץ הזה – הקומץ הזה זה עמנואל מורנו סא"ל בסיירת מטכ"ל, שהיו לו תמונות של רבנים על הקיר, והוא נפל כחלל במלחמת לבנון השניה. והקומץ הזה, גרבוז, זה רועי קליין ז"ל שבמלחמת לבנון השנייה וקרא בקריאה ה"פגאנית" לשיטתך – 'שמע ישראל, השם אלוקינו השם אחד".

עוד הוסיף השר בנט: "הקומץ הזה הם אנשי עיירות הפיתוח, אנשים שגרים בקרית שמונה, ובשלומי, בנתיבות ובשדרות, שקמים בשש בבוקר כדי להתפלל תפילת שחרית, ושמים תפילין. זה 'הקומץ' שאתה מדבר עליו. והקומץ הזה אלו אנשים שאתם דרסתם במשך שנות דור את התרבות, את התרבות שלנו.

 

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *