יום שני , ינואר 21 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / הפרת הבטחת נישואין בפייסבוק? תשלם
צילום אילוסטרציה: פאנתרמדיה
צילום אילוסטרציה: פאנתרמדיה

הפרת הבטחת נישואין בפייסבוק? תשלם

נפלו ברשת. תביעה יוצאת דופן לפיצוי כספי, הוגשה לאחרונה לבית משפט השלום בחיפה על ידי צעירה תושבת הצפון, נגד צעיר ישראלי המתגורר באירופה בטענה כי לאחר שבילתה עם הצעיר על חשבנו באירופה, הוא הציע לה כביכול נישואין באמצעות הפייסבוק.

עו''ד טליה לימור שקולניק
עו''ד טליה לימור שקולניק (צילום: גלית אברהם)

בא כוחו של הנתבע, עו"ד טליה לימור- שקולניק, טוענת בכתב ההגנה, כי, "הנתבע, אמנם מימן מכספו את עלות כרטיסי הטיסה ושהותה של התובעת בבית מלון באירופה, אך התברר לו לטענתו כי התובעת ניצלה אותו, כאשר הגיעה לביקור על מנת לבקר את בני משפחתה ולא על מנת להתראות עימו".

עו"ד שקולניק בשם הנתבע טוענת כי, "אומנם החלו להירקם בליבו של הנתבע רגשות אהבה לתובעת, אלא שעדיין ההיכרות הייתה בראשית דרכה וכי בשלב זה לא אמר כי רצונו להינשא לתובעת, אלא הצהיר כי כוונותיו טהורות ורציניות". בנוסף, נטען בכתב ההגנה, כי הנתבע הוא זקוק למספר חודשים בכדי לדעת אם הוא רוצה להינשא לה, אך אין לייחס לו הצהרת נישואין לאחר תקופה כל כך קצרה".

עו"ד  שקולניק, אמרה השבוע, "אין כאן הפרת הבטחת נישואין מצד הנתבע, שכן לא הוזמן אולם ולא חולקו הזמנות. אמנם באופן כללי דובר על רצון להינשא, אך היחסים ביניהם עלו על שירטון, כפי שיכול לקרות בין כל בני זוג והם נפרדו ולכן, יש למחוק את התביעה".  בית המשפט קיבל את עמדתה עורכת הדין והתביעה נמחקה ללא צו הוצאות.

בדוק גם

עו"ד מאי מרקוביץ (צילום: רותם אזולאי)

היסטריית הליסטריה: "אם היו מיידעים את האימהות מאילו מזונות להימנע, הילדים היו בריאים"

עו"ד מאי מרקוביץ מהיישוב אביאל, שמשרדה ממוקם בזכרון יעקב, מטפלת בתביעות של נשים שנדבקו בחיידק הליסטריה בזמן ההריון וילדיהן נפגעו קשות. אחרי שיצאה למחקר מקיף בעקבות החיידק האלים, אין לה ספק שהדבר היחיד שיכול למנוע את המקרה הבא הוא הסברה מאסיבית מצד הממסד הרפואי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *