יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ביקורת פתע בזוגלובק: שר החקלאות דפק בדלת

ביקורת פתע בזוגלובק: שר החקלאות דפק בדלת

השר אריאל בשיחה עם הנהלת המפעל בשטח המשחטה בזוגלובק (צילום: עצמי)
השר אריאל בשיחה עם הנהלת המפעל בשטח המשחטה בזוגלובק (צילום: עצמי)

השר אורי אריאל מימש היום  (שלישי) את הצהרותיו כאשר במהלך סיור בצפון שינה את לוח הזמנים באופן לא מתוכנן, הגיע לביקורת פתע במפעל זוגלובק במועצה המקומית שלומי ובחן את עבודת המשחטה בכפוף לחוק צער בעלי חיים והליקויים שתוקנו לפני כשבוע.

שבוע לאחר חשיפת ההתעללות במשחטת זוגלובק הופיע בשעת צהריים שר החקלאות ופיתוח הכפר אורי אריאל במשחטת זוגלובק על מנת לבחון את העבודה במקום. כזכור השר אורי אריאל הודיע גם לאחר חשיפת ההתעללות בבית המטבחיים דבאח והודיע כי יחל בביקורי פתע במשחטות ובתי מטבחיים ברחבי הארץ על מנת לעקוב מקרוב כי חוק צער בעלי חיים נשמר בהקפדה.

השר אריאל שסייר בצפון ונפגש עם חקלאים שינה את הלו״ז המתוכנן והגיע במפתיע למשחטה שם פגש בהנהלת חברת זוגלובק שהגיעה במהירות למקום. השר אריאל סייר ברמפת ההובלה, הפריקה ובעמדת השחיטה כאשר בנוסף שוחח עם העובדים בעמדות אלו. השר אריאל בחן את עמדות הפיקוח החדשות שהוצבו לפני כשבוע עקב דרישת השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות ואמר להנהלת המפעל והחברה כי הוא דורש שיפעלו לאפס אירועים.

השר אורי אריאל: ״אחרי האירוע הקשה לפנ כשנתיים במפעל והתמונות הקשות שאין הדעת סובלת שראינו לפני שבוע ההנחיה שלי לעובדים בשירותים הווטרינרים שמפקחים לנהוג באפס סובלנות כלפי אירועים כגון אילו ואני דורש גם מכם כהנהלת החברה לשאוף לאפס אירועים. מה שראינו לפני שבוע לא צריך לקרות. החוק החדש שאנו מקדמים כעת בכנסת מחמיר בענישה. אני מעביר כאן מסר ברור לכל בתי המטבחיים והמשחטות שאני לא אסבול הפרה של החוק וכדאי שיהיו בכוננות כי אני מתכוון להמשיך ולבקר בעוד מקומות על מנת לוודא שהחוק לא מופר בשום אופן".

 

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *