יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / בחירות בארגון נכי צה"ל: רפי כהן ממשיך לקדנציה נוספת
חיים בר (מימין) ורפי כהן לאחר הניצחון..
חיים בר (מימין) ורפי כהן לאחר הניצחון. (צילום: עצמי)

בחירות בארגון נכי צה"ל: רפי כהן ממשיך לקדנציה נוספת

בבחירות שנערכו אמש בארגון נכי צה"ל נרשם ניצחון מוחץ במחוז חיפה והצפון לרשימתם של רפי כהן צמח וחיים בר – "עובדה שאפשר אחרת". רשימת' עובדה שאפשר אחרת' זכתה בכל 27 המקומות במועצה הארצית של ארגון נכי צה"ל, בעוד הרשימה "מחר חדש" בראשות מופיד עמר ועמי מורג לא הכניסה אף מועמד.

5258 חברי הארגון בחיפה והצפון הצביעו (35.26 אחוזים) וקבעו כי רפי כהן צמח ימשיך לכהן כיו"ר מחוז חיפה והצפון. חיים בר יתמודד על תפקיד יו"ר ארגון נכי צה"ל בבחירות הפנימיות שיתקיימו בוועידה הארצית של הארגון בחודש הבא.

חיים בר (מימין) ורפי כהן לאחר הניצחון..
חיים בר (מימין) ורפי כהן לאחר הניצחון. (צילום: עצמי)

תוצאות הבחירות באזור התבררו רק בשעה 5:30 הבוקר. עם קבלת התוצאות ולאחר שהתברר כי רשימת "עובדה שאפשר אחרת" הצליחה להכניס את כל 27 מועמדיה למועצת המחוז, בבית הלוחם בחיפה שנכחו בו פעילים רבים פתחו בחגיגות הניצחון. רפי כהן צמח אמר עם היוודע דבר הניצחון: "אני מודה לכל נכי צה"ל שבחרו בי היום שוב להמשיך להוביל את המחוז להישגים ולהמשיך לתת לנכים את הטיפול המסור כפי שנתתי בחמש השנים האחרונות.

יו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר אמר: "נכי צה"ל הצביעו אמון בדרך שלנו. הם בחרו במי שהוכיחו מה הם יכולים לתת לנכי צה"ל. התמודדנו מול קמפיין אגרסיבי  וזה לא היה קל אבל בסוף נכי צה"ל הלכו עם האמת שלהם. אני מודה להם על האמון והתמיכה. החל מרגע זה אין יותר מחנות ואין יותר צדדים. כולנו נכי צה"ל ונתאחד שוב למען המטרות החשובות לשמן קיים ארגון נכי צה"ל".

בדוק גם

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

"פלוט ניצל את מעמדו לטובת הבחירות"

 עו"ד עמית חדד פנה למנהל הבחירות בנצרת עילית בשמו של המועמד לראשות העירייה אלירן גפסו בדרישה לפסול את מועמדותו של רונן פלוט בבחירות הקרובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *