יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אז מה עם לבעל יש מאהבת

אז מה עם לבעל יש מאהבת

עו"ד גיא אופיר
עו"ד גיא אופיר (צילום: גיא יאסנקוב)

חיים משותפים או חיים כפולים? תושבת הצפון, הגישה בקשה לבית המשפט לענייני משפחה בחיפה להוצאת צו הרחקה מהבית לבעלה לא בטענה שבעלה נוהג כלפיה באלימות, אלא בטענה, כי הבעל מרבה לצאת לבילויים ליליים, כשאת זמן האיכות שלו, הוא בוחר לבלות עם המאהבת שלו וכי הוא חוזר הביתה בשעות הקטנות של הלילה ומפריע לא רק את מנוחתה, אלא גם את מנוחתם של ילדיהם. האישה ביקשה להיכנס להגדרה של "אלימות רוחנית" שמהווה התעללות נפשית.

עו"ד גיא אופיר, טען בתגובה, כי טענות על בגידה ועל בילויי הבעל בשעות מאוחרות של הלילה, אינן מהוות עילה להוצאת צו הרחקה מהבית. ביהמ"ש לענייני משפחה קיבל את עמדתו והותיר את הבעל בבית המשותף עם אשתו. ביהמ"ש קבע עוד כי, טענות לפיהן הבעל חי חיים כפולים עם מאהבת ומגיע הביתה בשעות הבוקר המוקדמות לצורך לינה, אינן מהוות עילה להרחקתו מהבית.

 

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *