יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אבו סנאן: ארסנל נשק נתפס בגן ילדים

אבו סנאן: ארסנל נשק נתפס בגן ילדים

במסגרת הפעילות שבוצעה בכפר אבו-סנאן פשטו בלשי יחידת גבולות מימ"ר צפון, לוחמי יס"מ צפון וחוף, חבלני מחוז צפון וחוף בשיתוף חוקרי משטרה צבאית צפון על שלושה מתחמים בכפר אבו סנאן. במתחם שכולל בית ספר וגן ילדים לילדים עם מוגבלויות בתוך בריכת נוי ובתעלת ניקוז נתפסו פריטי אמל"ח רבים הכוללים: 4 טילי לאו, 4 פצצות RPG , 4 לבנות חומר נפץ הודף (חנ"ה), 3 רימוני רסס, 2 לבנות חבלה כולל נפצים ומאות כדורי 7.62 מ"מ. כל הפריטים נלקחו להשמדה על ידי חבלני מחוז צפון וחוף.

הבוקר, טילי לאו סמוך לגני הילדים
רימונים שנתפסו באבו סנאן (צילומים: המחוזי הצפוני)

"יעד העבודה שהגדרנו במחוז צפון הוא הלחימה בתופעת האחזקה והשימוש באמצעי לחימה והפעילות המבוצעת בתחומי מחוז צפון ומחוצה לו למיגור התופעה מדגישה הלכה למעשה את המאבק המבוצע מדי יום כנגד גורמים עבריינים. אנו נמשיך להשקיע את כל האמצעים והמשאבים בלחימה בתופעה זו" כך אמר מפקד מחוז צפון ניצב רוני עטיה בתום הפעילות.

ניצב משנה מיכאל שפשק מפקד ימ"ר צפון: "בפעילות שביצענו שמנו את ידינו על אמצעי הלחימה הרבים טרם הגעתם לידי גורמים עבריינים או לשימוש בפתרון סכסוכים בין משפחות ובכך מנענו פגיעות בנפש וברכוש".

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *