מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / אבו סנאן: ארסנל נשק נתפס בגן ילדים

אבו סנאן: ארסנל נשק נתפס בגן ילדים

במסגרת הפעילות שבוצעה בכפר אבו-סנאן פשטו בלשי יחידת גבולות מימ"ר צפון, לוחמי יס"מ צפון וחוף, חבלני מחוז צפון וחוף בשיתוף חוקרי משטרה צבאית צפון על שלושה מתחמים בכפר אבו סנאן. במתחם שכולל בית ספר וגן ילדים לילדים עם מוגבלויות בתוך בריכת נוי ובתעלת ניקוז נתפסו פריטי אמל"ח רבים הכוללים: 4 טילי לאו, 4 פצצות RPG , 4 לבנות חומר נפץ הודף (חנ"ה), 3 רימוני רסס, 2 לבנות חבלה כולל נפצים ומאות כדורי 7.62 מ"מ. כל הפריטים נלקחו להשמדה על ידי חבלני מחוז צפון וחוף.

הבוקר, טילי לאו סמוך לגני הילדים
רימונים שנתפסו באבו סנאן (צילומים: המחוזי הצפוני)

"יעד העבודה שהגדרנו במחוז צפון הוא הלחימה בתופעת האחזקה והשימוש באמצעי לחימה והפעילות המבוצעת בתחומי מחוז צפון ומחוצה לו למיגור התופעה מדגישה הלכה למעשה את המאבק המבוצע מדי יום כנגד גורמים עבריינים. אנו נמשיך להשקיע את כל האמצעים והמשאבים בלחימה בתופעה זו" כך אמר מפקד מחוז צפון ניצב רוני עטיה בתום הפעילות.

ניצב משנה מיכאל שפשק מפקד ימ"ר צפון: "בפעילות שביצענו שמנו את ידינו על אמצעי הלחימה הרבים טרם הגעתם לידי גורמים עבריינים או לשימוש בפתרון סכסוכים בין משפחות ובכך מנענו פגיעות בנפש וברכוש".

בדוק גם

טרם התקבלו ממצאים. הביוב שהציף את חלקה הצפוני של העיר (צילום: פרטי)

מדוע לא משדרגים את קו הביוב ברחוב ז'בוטינסקי? 

תושבי  רחוב ז'בוטינסקי  ופינסקר בנהריה סובלים מידי יום מהבנייה המסיבית בצד המערבי של העיר.  באזור הים …

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *