מבזקים
בית / גליל מערבי / "במקום זר פרחים לחתונה הבאנו לך פרחים לקבר"

"במקום זר פרחים לחתונה הבאנו לך פרחים לקבר"

אלפים ליוו את מסע הלווייתו של מאור הרוש ז"ל שנרצח בפיגוע התופת בבורגס. הרוש הובא למנוחות, היום (ו')  בשעה 12:00 בבית העלמין "נחלת אשר" שליד כפר מכר. הלווייתו של אליאור פרייס ז"ל  תיערך  בשעה 16:00.

מאור היה בן יחיד בין ארבע אחיותיו. אביו זעק לשמיים לאורך כל ההלוויה: " מה בני עושה כאן, אני צריך להיות כאן במקומו". אחותו חגית ספדה לו: "במקום זר פרחים לחתונה שלך הבאנו לך פרחים לקבר".

דגל ישראל  נפרש על קברו עם הכיתוב " רק בגלל שהוא יהודי".  עוד ספדו בהלווייתו, ראש עיריית עכו שמעון לנקרי, ורב העיר עכו, יוסף ישר שליט"א.

אחותו של מאור סופדת לאחיה
חגית, אחותו של מאור מספידה את אחיה (צילום: אבי בן חיים)
מאור הרוש ואליאור פרייס ז"ל
מאור הרוש ואליאור פרייס ז"ל

אמש יצאה הודעת רשמית מעיריית עכו: "העיר עכו אבלה וכואבת על מותם הטרגי של בניה מאור הרוש ז"ל ואליאור פרייס ז"ל שנרצחו בפיגוע הטרור בבורגס שבבולגריה ושולחת את תנחומיה למשפחות.
כמו כן, אנו מתפללים לרפואתם של הפצועים ובכללם דניאל פחימה, תושב עכו. צוותי רווחה ועובדים סוציאליים של עיריית עכו  מסייעים למשפחות השכולות ככל שניתן  בהתמודדות הקשה עם האסון שפקד אותן. כבכל מקרה של אסון עיריית עכו נערכת על כל מחלקותיה ומלווה ליווי צמוד את המשפחות.

 

קברו של מאור הרוש (צילום: אבי בן חיים)

בדוק גם

אביטל בוחבוט בורשטיין (צילום: פרטי)

מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו: "תתבייש לרקוד על הדם"

כך ענתה מנכ"לית תאגיד מעיינות זיו אביטל בוחבוט - בורשטיין למהנדס מועצת שלומי טל חמי, כשפנה לממונה על התאגידים והתלונן על היעדר טיפול בגלישת שפכים לחוף בצת המזהם את הנחל

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין …

3 תגובות

  1. עצוב עצוב הבנות שלי הכירו אותם עוד מבית הספר

  2. בנותי הכירו את השניים הן השתתפו היום בהלווית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *