יום רביעי , ינואר 16 2019
בית / גליל מערבי / הגליל מתגייס למען הנגב
סילבן שלום
סילבן שלום (צילום: יח"צ)

הגליל מתגייס למען הנגב

המשרד לפיתוח הנגב והגליל יזם, באמצעות הרשות לפיתוח הגליל, מהלך של גיוס אתרי לינה עבור תושבי הדרום. צימרים, מלונות, קיבוצים ומשפחות מזמינים את תושבי הדרום להתרחק מהמלחמה ולהתארח אצלם בחינם או במחירים מוזלים במיוחד.

הרשויות מתארגנות בשלוש רמות: אנשי קשר של הרשויות המקומיות ששמחות לארח, אשר יוכלו לחבר בין משפחות מארחות למתארחות, בבתים פרטיים. ברמה השנייה, גרעיני ההתיישבות (גרעיני מחנכים ותורנים) בערים השונות ברחבי הגליל יפתחו את שעריהם לאירוח משפחות. כמו כן, הרשות פרסמה קול קורא לאתרי תיירות: צימרים, כפרי נופש, בתי מלון ואטרקציות, במטרה לגייסם לטובת מטרה זו, כדי לתת אירוח בחינם או במחיר סמלי למשפחות מהדרום.

לדברי המשנה לראש הממשלה והשר לפיתוח הנגב והגליל, סילבן שלום: "היענותם והירתמותם של תושבי ויזמי הצפון מרגשת אותי במיוחד, בייחוד נוכח העובדה שהם בעצמם למודי סבל וכאב מהמצב הביטחוני הרעוע. אין ספק שזו הסיבה לכך שהם התגייסו באופן טוטאלי לסייע להקל על חייהם של תושבי הדרום".

בנוסף, הוקם קו חם במרכז הצעירים של אצבע הגליל- בקרית שמונה, שבו מרוכז כל המידע הדרוש בגליל.
לקבלת מידע דרך האינטרנט, או בטלפונים: 04-6888288 / 050-7378736 – כרמלה / 050-8841306 – גילה.

סילבן שלום
סילבן שלום (צילום: יח"צ)

רשימת אתרי הנופש שמזמינים את תושבי הדרום מופיעה באתר של הרשות לפיתוח הגליל, היא מציעה גם רשימת אטרקציות לטובת תושבי הדרום והיא מתעדכנת בכל מספר שעות. בין האתרים השונים: בית הארחה נס עמים, בוסתן הגליל, צימר ניחוח פרי, בקתות עץ השדה, מלון בוטיק, חאן רוח גלילית ועוד. ריכוז כל הפרטים מופיע בעמוד האינטרנט: www.galil.gov.il

 

בדוק גם

דרעי וסילבן שלום בטקס חילופי שרים המשרד לפיתוח הנגב והגליל (צילום המשרד לפיתוח הנגב והגליל)

"אנחנו עם הפנים לאזרחים בנגב ובגליל"

כך אמר השר החדש לפיתוח הנגב והגליל אריה דרעי, בטקס חילופי שרים שנערך היום, שלישי. "הייתי בהרבה משרדי ממשלה, אך זה ריגש אותי יותר מכל", אמר השר היוצא סילבן שלום, שמסיים תפקידו לאחר שש שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *