בית / גליל מערבי / הבית של העסקים / מס ההכנסה בעכו: עם הפנים לציבור

מס ההכנסה בעכו: עם הפנים לציבור

רשות המיסים פתחה בתחילת החודש במשרדיה בעכו, ברחוב שלום הגליל 1, מרכז מידע, שירות ומשאבים, כחלק מהחזון להתייעל ולשפר את השירות הניתן ללקוחותיה ולציבור הרחב. המרכז החדש מצטרף למרכזים דומים הפועלים במשרדי מס ההכנסה ומיסוי מקרקעין ברחבי הארץ בכפר סבא, נתניה, אשקלון, חדרה, רמת גן, רחובות, ירושלים, קרית הממשלה בתל אביב, חיפה, ואשדוד.

המרכזים מאפשרים לפונים למשרדי מס ההכנסה ומיסוי מקרקעין לקבל שירותים מהירים בתור מקוצר. בין השירותים הניתנים במרכז: הכוונת הפונים למחלקות השונות במשרדי מס ההכנסה, קבלת דוחות ומסמכים של כל פקידי השומה בארץ וחלוקת טפסים. ניתן להגיש טפסים ומסמכים למשרדי מיסוי מקרקעין בכל הארץ, בכלל זה טפסי מס שבח ועוד.

שעות פעילות המרכז בעכו: ימים א'-ה' בשעות 8:30_13:00 ובימים א', ב', ד', בין השעות 15:00-18:00 אחר הצהריים.
התווספו ימים נוספים בהם ניתן לקבל קהל כשירות יעיל לאזרחים. בימים הקרובים יפתח מרכז מש"מ (מידע, שירות ומשאבים) גם בכרמיאל ויפעל באותה המתכונת.

עובדי מס ההכנסה בעכו לשירותכם צילום: אושרי כהן
עובדי מס ההכנסה בעכו לשירותכם צילום: אושרי כהן

בדוק גם

גולן עזריה. "מאז שאני זוכר את עצמי עסקתי במספרים" צילום: יח"צ

המפתח שלכם לחיסכון

משכנתא זה לא משחק, וכדי להיכנס לבית חדש עם מינימום התחייבויות בתנאים הכי טובים, כדאי לכם להצטייד ביועץ אישי * גולן עזריה, עם ניסיון עשיר בתחום ובשוק ההון כולו, מסביר איך הוא יכול לעזור לכם (והוא יכול!) ומדוע זה משתלם

מיכאל גורביץ' צילום: חני בלינסקי

הילד שעלה מרוסיה והתגורר בקרוואן הפך להיות גורו כלכלי

מיכאל גורביץ' שגדל מעכו עלה מרוסיה לישראל בשנות ה-90 וחטף הלם תרבות. אחרי שספג השפלות והתעללויות, קיבל החלטה שתשנה את חייו. הוא הוא נחשב לאחר המנטורים הכלכליים המובילים במדינה ואומר: :לימודים הם בזבוז זמן"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *