בית / גליל מערבי / "דניאל עודכן שחבריו נרצחו"

"דניאל עודכן שחבריו נרצחו"

השבוע, ימים ספורים לפני ראש השנה, התעורר דניאל חיים פחימה מעכו, הפצוע מהפיגוע בבורגס, שמצבו הוגדר אנוש. הערכות הרופאים היו שלפחות חצי שנה ייקח לדניאל לפקוח את עיניו.

דניאל הורדם על ידי צוות הרופאים בבית החולים תל השומר על ידי הרופאים בשל העובדה שסבל מכוויות קשות ב-90 אחוז מחלקי גופו, כאב שאדם אינו יכול לספוג.

דניאל חיים פחימה
"הלך לישון לפני חודשיים וקם היום". דניאל פחימה (צילום באדיבות משפחת פחימה)

במשך כל אותה התקופה, ביקשו בני משפחתו של דניאל, באמצעי התקשורת השונים, לשאת תפילות להחלמתו. חבריו, מנהלי מועדון האבלון בנהריה, יקיימו היום (יום חמישי) ערב שיוקדש להחלמתו. דף הפייסבוק, שמנהל האח אלי, הוצף באלפי ברכות ואיחולים.

אלי אמר ל"צפון-1": "אני לא הייתי בבית החולים, כשדניאל פקח את עיניו, כיוון שיומיים קודם לכן נולד לי בן. אחותי התקשרה אלי ושאלה אם הבן שלי כבר יודע להגיד 'אבא', צחקתי, ואז היא אמרה לי 'אחיך, כבר אומר אבא'. היתה התרגשות גדולה.

"אבא שלי בדיוק הגיע, כמו בכל בוקר, בשעה שבע וחצי לבית החולים ופתאום שמע 'אבא, אמא', אבא שלי רץ לחדר של דניאל וראה שהוא קורא לו".

דניאל, אומר האח אלי, לפי הערכות הרופאים, לא היה אמור לדבר בשלב זה כיוון שהוא מונשם דרך הגרון. הוא היה אמור לדבר בשלב הרביעי, אבל כבר דיבר בשלב הראשון.

בימים אלה מנסה דניאל לעמוד על רגליו. לדברי הרופאים, החור בגבו יתאחה ככל שיעמוד על רגליו. דניאל אף שאל את המשפחה על שני החברים, איתם נסע לטיול, אליאור פרייס ומאור הרוש שנהרגו. אלי: "דניאל מדבר לעניין. הוא מבקש לדעת הכל. לא יכולנו להתחמק וסיפרנו לו את האמת. הוא קיבל את הבשורה בצורה קשה מאוד. מבחינתו החודשיים האחרונים כלא היו. הוא הלך לישון לפני חודשיים וקם היום".

בדוק גם

תמונות מוסתרות בתערוכה

לא מספיק צנוע

במבואת היכל התרבות כרמיאל המשמשת גם מקום לתערוכות אומנות נחנכה בתחילת החודש תערוכת ציורים ייחודית …

ברז

תושבי כרמיאל התלוננו על מים אדומים ועכורים בברזים

בשבועות האחרונים רבו המקרים של הפסקת שימוש במים זורמים במספר מקומות בגליל המערבי, עקב זיהום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *