בית / גליל מערבי / בשורות טובות: דניאל פחימה נותק ממכשירי ההנשמה ונושם בכוחות עצמו

בשורות טובות: דניאל פחימה נותק ממכשירי ההנשמה ונושם בכוחות עצמו

בשורות טובות. דניאל חיים פחימה מעכו, שנפצע אנושות בפיגוע בבורגס, נותק חלקית ממכשירי ההנשמה והוא נושם בכוחות עצמו. המשפחה והרופאים אופטימיים, אך מודעים לכך שמדובר בתהליך החלמה ארוך.

ביום שני השבוע, לאחר יותר משבועיים וחצי מהפיגוע הנורא בבורגס, נותק פחימה, בפעם הראשונה ממכשירי ההנשמה. התחבושות הורדו מרוב חלקי גופו ונותרו רק בחלקי גוף מסוימים.

דניאל חיים- פחימה
תמשיכו להתפלל. דניאל חיים- פחימה (התמונה באדיבות משפחת פחימה)

האח אלי, שהוא גם שותפו של דניאל לעסק "די ג'יי האחים" מתחזק את עמוד הפייסבוק של דניאל. ברגע שבו הורדו המכשירים הוא פרסם הודעה: "חברים, אחים, משפחה, ויהודים יקרים.
אני מקווה שאת הסטטוס הבא דניאל חיים ירשום בעצמו, ועד אז לעדכון: דניאל חיים התחיל בימים האחרונים לנשום בכוחות עצמו ולדעתנו, הרופאים יתחילו להעיר אותו לאט-לאט.

"לדניאל- חיים מצפים ימים רבים של שיקום הגוף והנפש, אך כמו שכולנו מכירים אותו הוא חזק וב"ה יעבור הכל. לאור התמיכה, והחיבוקים והחיזוקים שעטפתם אותנו מיום הפיגוע, אני פונה לכל אחד ואחת מכם בבקשה לרשום לדניאל חיים פחימה את״סטטוס ההחלמה״ מכם אליו".

ל"בלינקר" אמר האח אלי, כי בני המשפחה  לא משים ממיטתו של דניאל חיים ומחכים לרגע בו יפקח את עניו. "לדניאל חיים הוסרו התחבושות מהפנים ובית החזה ונותרו רק ברגליים, ידיים ובטן. אנחנו מלאי אמונה ותקווה שהכל יגמר וכמה שיותר מהר".

מיהודים בארץ ובחו"ל ומתושבי עכו בפרט מבקש אלי אחיו,  להמשיך ולהתפלל למען החלמתו של דניאל חיים. "שימשיכו להתפלל בשבילו, כי זו רק תחילת הדרך. אנחנו רוצים לחבק את העם היהודי על התמיכה והחיבוקים חיזוקים".

 

בדוק גם

ברז

תושבי כרמיאל התלוננו על מים אדומים ועכורים בברזים

בשבועות האחרונים רבו המקרים של הפסקת שימוש במים זורמים במספר מקומות בגליל המערבי, עקב זיהום …

אילוסטרציה (PantherMedia)

בכיר במועצת ירכא הותקף ונדקר באמצעות מברג

הבוקר (שלישי) התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על תקיפת בכיר במועצת ירכא על ידי …

2 תגובות

  1. מאיר המתקשר

    עליזה זה שם חזק ואמא נשמה גבוהה איך לא יחלים סבתא שלי עליזה והשניה עזיזה ז"ל הוא יחזור לעצמו בגדול הפיגוע זה אצלו רק ניסיון להתחזק

  2. דניאל גם אם ארוך מסע הפרך ואם רבים כושלים אחור תמיד תמשיך ללכת בדרך אל האור בעזרת ה אתה תחזור להכרתך במהירה אני שולחת לך ברכה לרפואה שלמה והחלמה מהירה ולהורים של דניאל תיהיה חזקים בשביל דניאל אוהבים אותכם ומחזיקים אצבעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *