יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / אישום: סיפר שהוא מתאגרף שזקוק למסאג' וביצע מעשה סדום

אישום: סיפר שהוא מתאגרף שזקוק למסאג' וביצע מעשה סדום

כתב אישום חמור על מעשה סדום הוגש לפני זמן קצר (יום שני) לבית המשפט המחוזי בחיפה, נגד תושב הכפר סאגו'ר, עמיר חשאן, בן 20 שעל פי עובדות כתב האישום מואשם בעבירות של מעשה סדום בנסיבות אינוס, תקיפה הגורמת חבלה ממשית, כליאת שווא ואיומים.

מכתב האישום עולה כי ב-7 לאוקטובר 2012, התקשר הנאשם אל המתלוננת העוסקת בטיפול הוליסטי, אשר כולל, בין היתר, עיסוי גופני. וביקש לקבוע תור לקבלת עיסוי. הנאשם סיפר למתלוננת שהוא מתאגרף וזקוק לעיסוי מאחר והשתתף בתחרות אגרוף וגופו דואב. המתלוננת הבהירה לנאשם כי מדובר בעיסוי מקצועי בלבד, והשניים קבעו כי הנאשם יגיע לקליניקה של המתלוננת. בסמוך לשעה 12:15 הגיע הנאשם לקליניקה של המתלוננת.

בכתב האישום מתוארת התקיפה : "כשסיימה המתלוננת את הטיפול, שארך כשעה, אמרה לנאשם כי הטיפול הסתיים, והחלה ללכת לכיוון היציאה מהחדר. הנאשם קם במהירות ממיטת הטיפולים, כשהוא עירום לגמרי, חסם את דרכה של המתלוננת, נעל את הדלת באמצעות מפתח מובנה במנעול, כלא את המתלוננת בחדר הטיפולים ואמר לה כי לא תצא מהמקום עד אשר יגיע לסיפוק מיני. הנאשם עשה מעשה סדום במתלוננת שלא בהסכמתה החופשית, תוך שהוא כולא אותה בחדר הטיפולים, מאיים לפגוע בגופה ובחייה ותוקף אותה באלימות וגורם לה לחבלות של ממש.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.  את כתב האישום הגישה פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) באמצעות עו"ד בני פסקל.

בדוק גם

משה קונינסקי צילום אלכס הובר

קונינסקי: כרמיאל צריכה תכנית אב לגיל השלישי

משה קונינסקי מתכנן  לקדם, כראש העירייה תכנית אב עירונית לאוכלוסיית הגיל השלישי בכרמיאל. המועמד לראשות עיריית …

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *